תמיכה

כאן תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות הנוגעות למערכת

הנהלת חשבונות באינטרנט mybooks.

מסמכים מקושרים

מערכת mybooks מאפשרת לקשר מסמכים ב2 דרכים:


1.קישור מיד עם הפקת המסמך

2. הפקת מסמך המשך ישירות מתוך מסמך אחר

 

בכדי לראות את מסמכי הבן המקושרים לחשבונית הרלוונטית, יש ללחוץ על כפתור "פעולות נוספות" () וממנו לפתוח את כרטיס המסמכים המקושרים ().


 


 


  יפתח המסך הבא:


מתוך מסך זה ניתן לראות גם את יתרת החשבונית הרלוונטית וכן לסגור את החשבונית באופן ידני ע"י לחיצה על כפתור "סגור יתרת חשבונית". חשבונית שסכומה שולם במלואו, תיסגר באופן אוטומטי.

 בעבור חשבונית שנסגרה ידנית, ניתן לראות מי סגר אותה ובאיזה תאריך.MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

התוכנה לניהול העסק של Mybooks מצטיינת במענה לצרכי העסק הקטן. לתוכנת Mybooks מודולים רבים ביניהם הפקת חשבוניות, סליקת כרטיסי אשראי, שליחת החשבוניות במייל, ניהול הלקוח ועוד. 

תוכנת   Mybooks מובילה את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות Mybooks של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 


השירות נהנה מהאיתנות הפיננסית של קו מנחה, הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע בתחומי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל"ן. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מ-1991 ופועלת מול מעל 10 אלף לקוחות בתחומים שונים. 

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv

Israel 6770005

support@mybooks.co.il

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness