תמיכה

כאן תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות הנוגעות למערכת

הנהלת חשבונות באינטרנט mybooks.

הגדרות סליקה

Upay


Mybooks מאפשרת לך להתחבר למערכת סליקה חינמית אשר מופעלת ע"י חברת Upay. פתיחת חשבונית הסליקה הינה ללא תשלום ומתבצעת באופן מיידי.

בכדי לפתוח חשבון סליקה יש להכנס לעמוד הגדרות, וללחוץ על הלשונית "הגדרות סליקה".

יפתח הטופס הנ"ל:יש למלא את הפרטים וללחוץ על כפתור "פתח חשבון UPAY".

עבור משתמשים שנרשמו, יוצג בדף זה המייל איתו נרשמו ומפתח זיהוי המשתמש.Pelecard


על מנת להתחבר למערכת הסליקה של Pelecard בתשלום (בעלות של 540 ש"ח לשנה), יש ליצור קשר עם נציגי השירות שלנו אשר ינחו אתכם בתהליך החיבור. ניתן ליצור קשר מתוך המערכת ע"י שימוש באייקון הוורוד הנמצא בתחתית עמודי המערכת  או בפנייה ישירות ל-  support@mybooks.co.il.


MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

התוכנה לניהול העסק של Mybooks מצטיינת במענה לצרכי העסק הקטן. לתוכנת Mybooks מודולים רבים ביניהם הפקת חשבוניות, סליקת כרטיסי אשראי, שליחת החשבוניות במייל, ניהול הלקוח ועוד. 

תוכנת   Mybooks מובילה את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות Mybooks של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 


השירות נהנה מהאיתנות הפיננסית של קו מנחה, הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע בתחומי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל"ן. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מ-1991 ופועלת מול מעל 10 אלף לקוחות בתחומים שונים. 

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv

Israel 6770005

support@mybooks.co.il

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness