תמיכה

כאן תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות הנוגעות למערכת

הנהלת חשבונות באינטרנט mybooks.

ניהול מלאי מוצר

לעמוד ניהול מלאי מוצר ניתן להגיע מתוך עמוד ניהול המלאי (לקריאה נוספת יש ללחוץ כאן).

הטבלה שבתחתית העמוד מכילה את כל תנועות המלאי שבוצעו בעבוד מוצר זה.

ניתן להבחין בין 2 סוגי תנועות:

1.     תנועה חדשה שנוספה ידנית -

ניתן להוסיף תנועה ע"י לחצן . ייפתח החלון הבא:סוג הפעולות האפשריות הן : ספירת מלאי, הכנסת מלאי או הוצאת מלאי/זיכוי. ניתן לשנות את תאריך הפעולה, אך התאריך לא יכול להיות קודם לתנועת המלאי האחרונה שבוצעה עבור מוצר זה. ניתן להוסיף הערות בשורת התיאור ויש להכניס כמות לפעולה. לאחר שמירת הפעולה, היא תתווסף לטבלת תנועות המלאי של המוצר לצורך תיעוד והמשך מעקב.


 

2.     הורדה/הכנסה של מלאי בעקבות הפקת מסמך –

ניתן לבחור מסמכים, שבהפקתם, המוצרים שכלולים בהם ירדו מהמלאי (בחירת המסמכים נעשית מתוך עמוד הגדרות ניהול מלאי – לקריאה נוספת ניתן ללחוץ כאן). בעבור המסמכים : חשבונית, חשבונית מס קבלה, הזמנת עבודה, חשבונית עסקה ותעודת משלוח – הפקת המסמך תוריד מוצרים מהמלאי. בעבור חשבונית מס זיכוי – הפקת המסמך תכניס מוצרים למלאי. כמו כן, גם תנועה זו תתועד באופן אוטומטי בטבלת תנועות המלאי. 


ניתן לחזור לעמוד ניהול המלאי באמצעות הלינק  או באמצעות לחיצה על "ניהול מלאי" שבכותרת בראש העמוד: .MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

התוכנה לניהול העסק של Mybooks מצטיינת במענה לצרכי העסק הקטן. לתוכנת Mybooks מודולים רבים ביניהם הפקת חשבוניות, סליקת כרטיסי אשראי, שליחת החשבוניות במייל, ניהול הלקוח ועוד. 

תוכנת   Mybooks מובילה את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות Mybooks של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 


השירות נהנה מהאיתנות הפיננסית של קו מנחה, הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע בתחומי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל"ן. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מ-1991 ופועלת מול מעל 10 אלף לקוחות בתחומים שונים. 

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv

Israel 6770005

support@mybooks.co.il

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness