תמיכה

כאן תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות הנוגעות למערכת

הנהלת חשבונות באינטרנט mybooks.

הפקת מסמך ראשון

בזמן יצירת מסמך חדש ניתן לשמור את המסמך כטיוטה או להפיק את המסמך .  לאחר לחיצה על הפקת מסמך המערכת תטען את המסמך ותפתח אותו בחלון חדש, בהפקת המסמך הראשון יש לאשר לדפדפן את פתיחת החלון החדש בצורה הבאה:


לחיצה על "הפק מסמך" תטען את החלון הבא:לאחר סגירת החלון יש ללחוץ על ההודעה Pop-up blocked שתופיע בשורת הכתובת של האתר:בחלון שנפתח יש ללחוץ על האפשרות הראשונה ("Always allow pop-ups from ") ולאשר ע"י לחיצה על Done.
לאחר הגדרה חד פעמית זו, כל הפקה של מסמך תפתח את המסמך בחלון חדש.

 


MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

התוכנה לניהול העסק של Mybooks מצטיינת במענה לצרכי העסק הקטן. לתוכנת Mybooks מודולים רבים ביניהם הפקת חשבוניות, סליקת כרטיסי אשראי, שליחת החשבוניות במייל, ניהול הלקוח ועוד. 

תוכנת   Mybooks מובילה את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות Mybooks של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 


השירות נהנה מהאיתנות הפיננסית של קו מנחה, הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע בתחומי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל"ן. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מ-1991 ופועלת מול מעל 10 אלף לקוחות בתחומים שונים. 

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv

Israel 6770005

support@mybooks.co.il

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness