ניהול חכם למנהלי חשבונות

הורדת קבצי תנועות הנה”ח וכרטיסי חשבון לשימוש בחשבשבת
Group 363.png

דאשבורד חכם לניהול לקוחות ללא עלות

דאשבורד מנהל החשבונות החדש מאפשר להקים לקוחות חדשים ולהזמין אותם להירשם למערכת ה־mybooks. מרגע הרישום הלקוח משויך למנהל החשבונות אשר יכול להוריד בכל רגע נתון את קבצי המערכת על מנת להעבירם אל תוך החשבשבת. אין צורך בפניה ללקוח על מנת שיבצע פעולה מסויימת, הכל מתבצע מתוך דאשבורד הניהול של מנהל החשבונות.

Group 255.png

הפקת קבצי חשבשבת במהירות וללא מאמץ

דאשבורד הניהול החדש מאפשר למנהל החשבונות הורדה פשוטה של קבצי תנועות הנה”ח וכרטיסי החשבון הלקוח ממערכת mybooks לקבצים הנתמכים על ידי חשבשבת. ניתן בקלות לבחור בין תקופות שונות ולהוריד את הקבצים לכל לקוח בנפרד ללא התערבות הלקוח בתהליך.

Group 257.png

צירוף לקוחות עם הטבה של שלושה חודשים חינם

כל לקוח אשר יוקם במערכת על ידי מנהל החשבונות וירשם בעזרת הקישור הייחודי וקוד ההטבה המצורף לכרטיס הלקוח בדאשבורד הניהול, יהנה מכל יתרונותיה הרבים של מערכת הmybooks למשך שלושה חודשים ללא כל עלות מסך הרישוי השנתי.

כיצד זה עובד?

1

הירשמו בעזרת כפתור ההרשמה למטה.

2

הוסיפו לקוחות לדאשבורד הניהול החכם.

3

לאחר הוספת הלקוח תקבלו קישור אותו תעבירו ללקוח בכדי שירשם למערת הmybooks. יש לוודא שהוא נרשם אך ורק דרך הקישור אותו יצרתם על מנת שיקושר לדאשבורד שלכם.

4

יחד עם הקישור יופיע לכם קוד קופון, יש לתת ללקוח קופון זה על מנת שיוכל לשדרג את החבילה שלו ל-3 חודשים ללא עלות.

5

לאחר הצטרפות הלקוח תוכלו לצפות בפרטיו ולהוריד את קבצי החשבשבת ללא התערבות הלקוח ישירות מדאשבורד הניהול תחת "לקוחות מקושרים".

מערכת mybooks

הפקת מסמכי הנה”ח

במערכת mybooks ניתן להפיק :חשבוניות, חשבוניות מס קבלה, קבלות, תעודות משלוח, חשבוניות עסקה, חשבוניות זיכוי. כל המסמכים מופקים כמסמך PDF חתום אלקטרונית בתבנית מותאמת ומעוצבת. כל הקבצים שמורים בענן בצורה מאובטחת ביותר.

סליקה

סליקת כרטיסי אשראי בעת הפקת קבלה או חשבונית מס קבלה, ניתן גם לזכור את כרטיס האשראי בצורה מאובטחת לשימוש חוזר תחת הלקוח. הסליקה מתבצעת דרך פלקארד אשר להם תקן PCI.

חיוב חוזר (ריטיינר)

מערכת mybooks מאפשרת חיוב חודשי של לקוחות בכרטיס אשראי, הפקת חשבונית מס קבלה ושליחתה במייל ללקוח באופן אוטומטי. כחלק מהתהליך מוצג דוח שגויים עם חיובים שבוצעו ונכשלו וסיבה לכישלון.

דאשבורדים ודוחות

מאפשר ללקוח לצפות בדשבורדים גרפיים מתקדמים, מגוון דוחות ושאילתות עם יכולות סינון ומיון. בנוסף ניתן לייצא רשימות לאקסל.

ממשק נוח וידידותי

ב־mybooks הושקע רבות בעיצוב וממשק המערכת, בנוסף לנוחות המערכת ניתן להתחבר לגרסת מובייל דרך כל מכשיר נייד ללא התקנה.

MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2019mybusiness