סליקת כרטיסי אשראי

מערכת Mybooks מאפשרת סליקת כרטיסי אשראי
באינטרנט בקלות וביעילות.
2.png

סליקת כרטיסי אשראי

בזמן הפקת קבלה או חשבונית מס קבלה, תזינו את פרטי כרטיס האשראי ותבצעו את החיוב. במידה והחיוב הצליח תוכלו להמשיך בהפקת המסמך כך שפרטי החיוב כבר יופיעו כחלק מהקבלה. 

שמירת פרטי כרטיס אשראי בצורה מאובטחת

בזמן החיוב תוכלו לבחור לשמור את פרטי כרטיס האשראי. המערכת תשמור קוד חד ערכי אצלה שבאמצעותו ניתן לבצע חיובים חוזרים באמצעות אותו כרטיס (המערכת לא שומרת את נתוני הכרטיס עצמו).
3.png
4.png

חיוב אשראי ריטיינר \ 
חיוב מחזורי

מערכת Mybooks מאפשרת לכם להגדיר חיוב מחזורי ללקוח כך שתוכלו לחייב את הלקוח כל תקופה בסכום קבוע. במהלך החיוב המערכת תפיק קבלה או חשבונית מס קבלה ותשלח את אותה ללקוח במייל. 
הירשם עכשיו וקבל גישה מיידית ובחינם 
לגרסת דמו למשך 30 יום

הקמת מסוף אשראי

על מנת להתחיל לחייב באשראי יש להקים מסוף אשראי אצל אחד מגופי הסליקה איתם אנו עובדים. התהליך הוא תהליך קצר ואורך בד"כ 4 - 2 ימי עבודה.
5.png
6.png

סליקת אשראי לעסקים קטנים

סליקת כרטיסי אשראי לעסקים מתבצעת היום בקלות ובמהירות באמצעות Mybooks - תוכנה לסליקת כרטיסי אשראי + הפקת חשבוניות וקבלות. באם אתה עסק קטן המחפש פתרון סליקה לעסקים קטנים או עסק המחפש סליקת כרטיסי אשראי לאתרי אינטרנט – Mybooks הנה הפתרון המוביל.

MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

התוכנה לניהול העסק של Mybooks מצטיינת במענה לצרכי העסק הקטן. לתוכנת Mybooks מודולים רבים ביניהם הפקת חשבוניות, סליקת כרטיסי אשראי, שליחת החשבוניות במייל, ניהול הלקוח ועוד. 

תוכנת   Mybooks מובילה את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות Mybooks של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 


השירות נהנה מהאיתנות הפיננסית של קו מנחה, הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע בתחומי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל"ן. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מ-1991 ופועלת מול מעל 10 אלף לקוחות בתחומים שונים. 

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv

Israel 6770005

support@mybooks.co.il

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness