תמיכה

כאן תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות הנוגעות למערכת

הנהלת חשבונות באינטרנט mybooks.

גבייה

בעמוד הגבייה ניתן לראות ונהל את כל החשבוניות הפתוחות ששייכות לעסק, הן חשבוניות מס והן חשבוניות עסקה.

ניתן לראות את הסכום שנותר לשלם על כל חשבונית בעמודה "יתרת חשבונית", בין אם קושר בעבר מסמך לחשבונית זו ובין אם לא. 

בנוסף, ניתן לסנן את תוצאות הטבלה לפי סוג המסמך: חשבונית מס וחשבונית עסקה.

במידה וקיימים מסמכים מקושרים לחשבונית, ניתן לראות אותן באמצעות כפתור מסמכים מקושרים () שנפתח מתוך כפתור פעולות נוספות().בנוסף, ניתן להפיק מסמכי המשך דרך כפתור זה.


בכדי לסגור חשבונית ניתן לעשות אחד משני דברים-

1. לסגור את החשבונית ידנית דרך עמוד הגבייה מתוך החלון שנפתח בלחיצה על  ובאמצעות לחיצה על כפתור "סגור יתרת חשבונית" או בלחיצה ישירות על .


2. להפיק מתוך עמוד הגבייה מסמך חדש אותו ניתן לשייך לחשבונית הפתוחה של אותו לקוח. חשבונית שסכומה שולם במלואו, תיסגר באופן אוטומטי.


-לקריאה נוספת על מסמכים מקושרים ניתן ללחוץ כאן.

MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

התוכנה לניהול העסק של Mybooks מצטיינת במענה לצרכי העסק הקטן. לתוכנת Mybooks מודולים רבים ביניהם הפקת חשבוניות, סליקת כרטיסי אשראי, שליחת החשבוניות במייל, ניהול הלקוח ועוד. 

תוכנת   Mybooks מובילה את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות Mybooks של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 


השירות נהנה מהאיתנות הפיננסית של קו מנחה, הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע בתחומי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל"ן. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מ-1991 ופועלת מול מעל 10 אלף לקוחות בתחומים שונים. 

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv

Israel 6770005

support@mybooks.co.il

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness