תמיכה

כאן תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות הנוגעות למערכת

הנהלת חשבונות באינטרנט mybooks.

ניהול מלאי

ניתן לנהל את מלאי המוצרים מתוך שורת "הגדרות" שבתפריט הראשי ומתוך לשונית "ניהול מלאי".
בעמוד ניהול המלאי תוכלו למצוא את כל המוצרים שהוגדרו במערכת ואת המלאי הנוכחי של כל מוצר.

באמצעות כפתור העריכה () שנמצא בשורה של כל מוצר, ניתן להיכנס לניהול מלאי המוצר. בעמוד זה ניתן לצפות בתנועות המלאי של המוצר הרלוונטי וכן לבצע פעולות כמו ספירת מלאי, הכנסת מלאי והוצאת מלאי/זיכוי.


לקריאה נוספת על ניהול מלאי מוצר ניתן ללחוץ כאן.


באמצעות כפתור  ניתן להגיע לעמוד הגדרות המלאי, בו ניתן לבחור את המסמכים שבהפקתם ירדו המוצרים שכלולים בהם מהמלאי. בנוסף, ניתן להגדיר מלאי מינימום שכאשר יופק מסמך שיגרום לחריגה מהמלאי – המערכת תעלה התראה עם כמות המלאי הנוכחי.


לקריאה נוספת על הגדרות ניהול מלאי ניתן ללחוץ כאן.


MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

התוכנה לניהול העסק של Mybooks מצטיינת במענה לצרכי העסק הקטן. לתוכנת Mybooks מודולים רבים ביניהם הפקת חשבוניות, סליקת כרטיסי אשראי, שליחת החשבוניות במייל, ניהול הלקוח ועוד. 

תוכנת   Mybooks מובילה את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות Mybooks של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 


השירות נהנה מהאיתנות הפיננסית של קו מנחה, הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע בתחומי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל"ן. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מ-1991 ופועלת מול מעל 10 אלף לקוחות בתחומים שונים. 

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv

Israel 6770005

support@mybooks.co.il

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness