תמיכה

כאן תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות הנוגעות למערכת

הנהלת חשבונות באינטרנט mybooks.

שיוך מסמך לחשבונית מס


מערכת mybooks מאפשרת לקשר מסמכים ב 2 דרכים:


1.שיוך מיד עם הפקת המסמך:


קישור בין קבלה וזיכוי לחשבונית מיד עם הפקתן.


בהפקת קבלה/חשבונית זיכוי חדשה ללקוח, ובמידה ויש ללקוח חשבוניות פתוחות, יפתח חלון ובו כל החשבוניות הפתוחות הללו. 


כעת, תוכלו לקשר את המסמך לחשבוניות הפתוחות- ניתן לשייך את כל הסכום על חשבונית אחת או לפצל לכמה חשבוניות נפרדות, כמו בדוגמה מטה

ליד כל חשבונית מס בעמוד המסמכים, מוצג כפתור "פעולות נוספות" () ממנו ניתן להגיע למסמכים המקושרים () שם ניתן לראות מה סטטוס החשבונית (פתוחה/סגורה). 

בנוסף, ניתן לראות את כל הקבלות וחשבוניות הזיכוי שמקושרות לאותה חשבונית וכן לסגור את החשבונית ידנית, במידה והיא פתוחה, בלחיצה על כפתור "סגור יתרת חשבונית". חשבונית שסכומה שולם במלואו, תיסגר באופן אוטומטי.


2.הפקת מסמך ישירות מתוך חשבונית מס באמצעות לחיצה על כפתור פעולות נוספות ().


הפעולות שניתן לבצע מתוך כפתור זה: ניתן לסגור את החשבונית ידנית, ליצור קבלה חדשה וחשבונית זיכוי חדשה בגין חשבונית המס ממנה נפתח המסמך.
באופן דומה, ניתן לבצע פעולות אלה באיזור המסמכים שבתוך כרטיס לקוח, ובעמוד הגבייה.


לקריאה נוספת על גבייה ניתן ללחוץ כאן.


MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

התוכנה לניהול העסק של Mybooks מצטיינת במענה לצרכי העסק הקטן. לתוכנת Mybooks מודולים רבים ביניהם הפקת חשבוניות, סליקת כרטיסי אשראי, שליחת החשבוניות במייל, ניהול הלקוח ועוד. 

תוכנת   Mybooks מובילה את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות Mybooks של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 


השירות נהנה מהאיתנות הפיננסית של קו מנחה, הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע בתחומי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל"ן. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מ-1991 ופועלת מול מעל 10 אלף לקוחות בתחומים שונים. 

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv

Israel 6770005

support@mybooks.co.il

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness