תמיכה

כאן תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות הנוגעות למערכת

הנהלת חשבונות באינטרנט mybooks.

מסמכים

לשונית המסמכים מתחלקת ל-2 : מסמכים שהופקו וטיוטות.


מסמכים שהופקו-


בלשונית זו ניתן לראות את כל המסמכים שהופקו עבור העסק שלכם באמצעות מערכת mybooks. כל המסמכים מוצגים בטבלה אותה ניתן לסנן לפי מספר וסוג מסמך.

יש באפשרותכם לצפות במסמך שהופק, ע"י לחיצה על לחצן וכן לשלוח את החשבונית במייל ע"י לחיצה על לחצן המעטפה . מייל ברירת המחדל שעולה, הוא המייל שהוגדר ללקוח אליו אתם שולחים את המסמך, אך ניתן לשנותו לכל מייל אחר בקופסה שנפתחה.

בנוסף, ניתן לייצא את טבלת המסמכים לאקסל ע"י לחיצה על ועל הלחצן שנפתח בעקבות כך: .

טיוטות-


בלשונית זו ניתן לראות את כל המסמכים ששמרתם כטיוטה. כל המסמכים מוצגים בטבלה אותה ניתן לסנן לפי סוג מסמך ותאריך. בכדי לצפות במסמך יש ללחוץ על סוג המסמך בשורה המתאימה. ניתן להמשיך לערוך את המסמך ולשמור אותו בשנית כטיוטה וכן גם ניתן להפיק אותו. אם ברצונכם למחוק מסמך מסוים, יש ללחוץ על לחצן בשורה המתאימה למסמך הרלוונטי אותו תרצו למחוק.  


מסמך חדש-


בלחיצה על , מלשונית המסמכים או מלשונית הטיוטות, יפתח תפריט המסמכים האפשריים לייצור ע"י המערכת (לקריאה על סוגי המסמכים השונים שניתם להפיק באמצעות המערכת ניתן ללחוץ כאן). לאחר בחירה במסמך הרלוונטי, יפתח כרטיס יצירת המסמך. בתחילת כל מסמך ניתן לשנות את תאריך יצירת המסמך והשפה בה המסמך יהיה רשום-עברית או אנגלית (תוכן ברירת המחדל של המסמך יילקח מההגדרות שהוכנסו תחת לשונית הגדרות, שפת ברירת המחדל של המסמכים היא עברית). בנוסף יש לבחור אחת מ-3 האופציות הבאות לקישור לקוח למסמך:


  • בחר לקוח קיים – בחירת לקוח ממאגר הנתונים של הלקוחות שהוכנסו למערכת. פרטי הלקוח עולים אוטומטית לטופס הפקת המסמך.

  • צור לקוח חדש – הזנת פרטי הלקוח החדש. עם הפקת המסמך הלקוח נכנס למאגר נתוני הלקוחות.

  • הפק ללא לקוח – הנתונים שיוכנסו ירשמו על המסמך עצמו, אך לא ישמרו במאגר הנתונים של המערכת.


בסוף כל מסמך, ישנה האפשרות להוסיף הערות שירשמו על המסמך עצמו. כמו כן, ניתן להפיק את המסמך באותה עת או לשמור אותו כטיוטה ולהפיק אותו בשלב מאוחר יותר לפי בחירתכם. 
לאחר לחיצה על "שמור טיוטא" או "הפק מסמך" המסמך ישמר וניתן לראותו בלשונית המתאימה.

 

MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv

Israel 6770005

support@mybooks.co.il

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2019mybusiness