תמיכה

הגדרות

במאמר זה נפרט על פרטי המסמך שניתן לערוך תחת עמוד "הגדרות".


פרטי העסק


בלשונית זו ניתן להגדיר את כל פרטי העסק הרלוונטיים להפקת החשבוניות:

פרטי החברה שלכם, והוספת לוגו באנגלית או בעברית שיוצג על המסמך עצמו, בהתאם לשפה הנבחרת בהפקת המסמך.

לקריאה על הפקת מסמכים יש ללחוץ כאןכתובת העסק בעברית ובאנגלית שתוצג על המסמך בהתאם לשפה הנבחרת בהפקת המסמך עצמו.
אופן החיוב: ניתן לקבוע באיזה מטבע העסק שלכם מחייב וכן כמה אחוזי מע"מ מחושבים על החשבוניות שאתם מוציאים. בנוסף, יש אפשרות להגדיר עיגול מטבעות אוטומטי שיבוצע על כל החשבוניות שמופקות דרך המערכת.
הגדרות מסמכים


לכל אחד מסוגי המסמכים המופקים באמצעות mybooks (חשבונית מס, קבלה וכן הלאה) ישנה אפשרות להגדיר את תוכן המסמך עצמו.

ניתן להוסיף כותרת והערות בעברית או באנגלית שיתווספו אוטומטית, באופן דיפולטי, לכל המסמכים מאותו הסוג. בכדי להוסיף הערות רלוונטיות למסמך מסוים, ניתן להוסיף הערות גם ביצירת המסמך עצמו דרך לשונית מסמכים.

כמו כן, ניתן לעדכן את מספר המסמך אחרון. ניתן לערוך את מספר המסמך כלפי מעלה, אך לא ניתן להוריד אותו נמוך יותר ממספר המסמך האחרון שהופק.


לפירוט על סוגי המסמכים הניתנים להפקה באמצעות מערכת my books  יש ללחוץ כאן


הגדרת מוצרים

בלשונית זו ניתן לרכז כל המוצרים שהעסק שלכם מוכר.

בכדי להוסיף מוצר חדש יש ללחוץ על כפתור ולמלא את הפרטים בשורה שנפתחת בסוף הטבלה בהתאם לצרכים שלכם.

דבר נוסף שהמערכת מאפשרת, הוא עריכת המוצרים שהוכנסו בעבר או מחיקתם. זאת באמצעות הכפתורים הנמצאים תחת עמודת "עריכה" שנמצאת בטבלה. בשביל לערוך מוצר קיים יש ללחוץ על  ובכדי למחוק מוצר קיים יש ללחוץ על .

אופציה נוספת שאמורה לעזור לכם להתמקד במוצר ספציפי בין שלל המוצרים, היא חיפוש מוצר באמצעות שאילתא. ניתן לחפש מוצר הן לפי שם המוצר והן לפי המספר הקטלוגי שלו.


 


תבניות


מערכת mybooks מאפשרת גמישות בתצוגת המסמכים המופקים ע"י העסק שלכם.

ניתן לבחור צבע מבין מספר צבעיים אפשריים לתבנית המסמך. צבע התבנית יחול על כל המסמכים שתפיקו וניתן לשנותו בכל עת. כמו כן, ניתן לראות תצוגה מקדימה של המסמכים עם צבע התבנית שנבחרה, לפני הפקת המסמכים עצמם.
תצוגה מקדימה:


MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

התוכנה לניהול העסק של Mybooks מצטיינת במענה לצרכי העסק הקטן. לתוכנת Mybooks מודולים רבים ביניהם הפקת חשבוניות, סליקת כרטיסי אשראי, שליחת החשבוניות במייל, ניהול הלקוח ועוד. 

תוכנת   Mybooks מובילה את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות Mybooks של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 


השירות נהנה מהאיתנות הפיננסית של קו מנחה, הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע בתחומי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל"ן. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מ-1991 ופועלת מול מעל 10 אלף לקוחות בתחומים שונים. 

צור קשר

Mota Gur 9 Petah Tikva
Israel 4797002

support@mybooks.co.il

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness