תמיכה

כאן תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות הנוגעות למערכת

הנהלת חשבונות באינטרנט mybooks.

הגדרות מסמכים

תחת עמוד "הגדרות" ניתן למצוא את לשונית "הגדרות מסמכים" ולערוך דרכה את פרטי המסמך.


לכל אחד מסוגי המסמכים המופקים באמצעות mybooks (חשבונית מס, קבלה וכן הלאה) ישנה אפשרות להגדיר את תוכן המסמך עצמו. 

ניתן להוסיף כותרת והערות בעברית או באנגלית שיתווספו אוטומטית, באופן דיפולטי, לכל המסמכים מאותו הסוג. בכדי להוסיף הערות רלוונטיות למסמך מסוים, ניתן להוסיף הערות גם ביצירת המסמך עצמו דרך עמוד המסמכים. לקריאה על הפקת מסמך חדש יש ללחוץ כאן

כמו כן, ניתן לעדכן את מספר המסמך אחרון. ניתן לערוך את מספר המסמך כלפי מעלה, אך לא ניתן להוריד אותו נמוך יותר ממספר המסמך האחרון שהופק.


לפירוט על סוגי המסמכים הניתנים להפקה באמצעות מערכת my books  יש ללחוץ כאן


MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

התוכנה לניהול העסק של Mybooks מצטיינת במענה לצרכי העסק הקטן. לתוכנת Mybooks מודולים רבים ביניהם הפקת חשבוניות, סליקת כרטיסי אשראי, שליחת החשבוניות במייל, ניהול הלקוח ועוד. 

תוכנת   Mybooks מובילה את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות Mybooks של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 


השירות נהנה מהאיתנות הפיננסית של קו מנחה, הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע בתחומי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל"ן. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מ-1991 ופועלת מול מעל 10 אלף לקוחות בתחומים שונים. 

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv

Israel 6770005

support@mybooks.co.il

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness