תמיכה

כאן תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות הנוגעות למערכת

הנהלת חשבונות באינטרנט mybooks.

יצירת מסמך חדש

תחת עמוד "מסמכים" ניתן ליצור מסמך חדש.

בלחיצה על , מלשונית "מסמכים" או מלשונית "טיוטות", יפתח תפריט המסמכים האפשריים לייצור ע"י המערכת (לקריאה על סוגי המסמכים השונים שניתם להפיק באמצעות המערכת ניתן ללחוץ כאן). לאחר בחירה במסמך הרלוונטי, יפתח כרטיס יצירת המסמך. 


ראש המסמך-

בתחילת כל מסמך ניתן לשנות את תאריך יצירת המסמך והשפה בה המסמך יהיה רשום-עברית או אנגלית (תוכן ברירת המחדל של המסמך יילקח מההגדרות שהוכנסו תחת לשונית הגדרות, שפת ברירת המחדל של המסמכים היא עברית). בנוסף יש לבחור אחת מ-3 האופציות הבאות לקישור לקוח למסמך:


  • בחר לקוח קיים – בחירת לקוח ממאגר הנתונים של הלקוחות שהוכנסו למערכת. פרטי הלקוח עולים אוטומטית לטופס הפקת המסמך.

  • צור לקוח חדש – הזנת פרטי הלקוח החדש. עם הפקת המסמך הלקוח נכנס למאגר נתוני הלקוחות.

  • הפק ללא לקוח – הנתונים שיוכנסו ירשמו על המסמך עצמו, אך לא ישמרו במאגר הנתונים של המערכת.


גוף המסמך-

בכדי למלא את גוף המסמך עצמו, לפי המסמך הדרוש להפקה, כדאי לקרוא על סוגי מסמכים- לחצ/י כאן.

 


תחתית המסמך-

בסוף כל מסמך, ישנה האפשרות להוסיף הערות שירשמו על המסמך עצמו. כמו כן, ניתן להפיק את המסמך באותה עת או לשמור אותו כטיוטה ולהפיק אותו בשלב מאוחר יותר לפי בחירתכם. 
לאחר לחיצה על "שמור טיוטא" או "הפק מסמך" המסמך ישמר וניתן לראותו בלשונית המתאימה.MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

התוכנה לניהול העסק של Mybooks מצטיינת במענה לצרכי העסק הקטן. לתוכנת Mybooks מודולים רבים ביניהם הפקת חשבוניות, סליקת כרטיסי אשראי, שליחת החשבוניות במייל, ניהול הלקוח ועוד. 

תוכנת   Mybooks מובילה את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות Mybooks של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 


השירות נהנה מהאיתנות הפיננסית של קו מנחה, הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע בתחומי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל"ן. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מ-1991 ופועלת מול מעל 10 אלף לקוחות בתחומים שונים. 

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv

Israel 6770005

support@mybooks.co.il

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness