תמיכה

כאן תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות הנוגעות למערכת

הנהלת חשבונות באינטרנט mybooks.

ניווט-ותפריטים


למערכת mybooks שני תפריטי ניווט עיקריים: כותרת עליונה ותפריט הצד.

הכותרת העליונה הינה קבועה וחוזרת בכל המסכים ודרכה ניתן לבצע מספר פעולות: 

1)     ממשק ההתראות – בו ניתן לצפות בהתראות מערכת mybusiness בגין משימות או פעילויות שזמנן קרב.

2)     מעבר בין אפליקציות – במידה ואתם משתמשים במוצרים נוספים של MyBusiness , כגון  MyCommerce (מערכת מסחר אלקטרוני), אפליקציות אלו יופיעו באייקון שבתפריט העליון.

3)     פעולות הנוגעות למשתמש – שינוי סיסמא והתנתקות מהמערכת.
בתפריט הצד ניתן לנווט בין הלשוניות השונות – מבט על, לקוחות, מסמכים, דוחות והגדרות.טבלת המערכת-

במספר לשוניות, תוצג טבלת המערכת.

הטבלה מציגה תמצית של הערכים ששמרתם במערכת. במידה והינכם בלשונית לקוחות, הטבלה מציגה רשימה של לקוחותיכם, במידה והינכם בלשונית מסמכים, הטבלה מציגה רשימה של המסמכים שהופקו.

  • לחיצה על אייקון העריכה  שבצד שמאל של כל שורה בטבלה, תאפשר לכם עריכה מהירה לערכים שמופיעים בטבלה, ולחיצה על אייקון  תאפשר לכם למחוק את השורה הרלוונטית ממאגר הנתונים של המערכת.

  •  ישנן טבלאות בהן במספר תאים הטקסט צבוע בכחול ולצידם אייקון. אלו הם קישורים לכרטיס הרלוונטי במערכת ולחיצה עליהם תפתח את הכרטיס הרלוונטי ובו פרטים נוספים על אותו פריט ואפשרות לעריכתם.

  • טופס חיפוש (שאילתא) – טופס החיפוש מסנן את הטבלה בהתאם לערכים שהמשתמש מכניס- השאילתא הבסיסית היא חיפוש בטבלה לפי שם. כל אחד מהמשתמשים יכול לערוך את השאילתא כרצונו על מנת לייצר רשימה קבועה של ערכים שהוא יכול לסנן לפיהם. בגדי ללמוד עוד על יצירת שאילתות יש ללחוץ כאן

  • כפתור הוספה – באמצעות הכפתור ניתן להכניס ערכים חדשים לטבלה. לחיצה עליו תפתח טופס שיופיע מצידו השמאלי של המסך או שורה חדשה בטבלה אותה ניתן למלא בפרטים החדשים.


MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2019mybusiness