תמיכה

כאן תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות הנוגעות למערכת

הנהלת חשבונות באינטרנט mybooks.

לקוחות


לשונית הלקוחות מרכזת עבורכם את כל לקוחות העסק. המערכת מספקת עבורכם את האפשרות להפיק מסמך עבור כל אחד מהלקוחות הקיימים וכן גם להפיק מסמך ללא לקוח או עבור לקוח חדש שנוצר בעת הפקת המסמך עצמו.
בלחיצה על כפתור    יפתח כרטיס המערכת בו ניתן לערוך את פרטי הלקוח החדש. לאחר לחיצה על  בסיום מילוי הפרטים, הלקוח החדש נשמר במערכת.


באשר ללקוחות הקיימים, ניתן לערוך את פרטיהם בשתי דרכים:


-באמצעות עריכה מהירה – בלחיצה על הכפתורים הנמצאים תחת עמודת "עריכה" שנמצאת בטבלה. בשביל לערוך לקוח קיים יש ללחוץ על  ובכדי למחוק לקוח קיים יש ללחוץ על .


- בלחיצה על שם הלקוח הקיים שנמצא בטבלה, יפתח כרטיס המערכת שמכיל את פרטי הלקוח , בו ניתן לערוך ולצפות בפרטי הלקוח והמסמכים שהופקו עבורו וכן להפיק עבורו מסמך חדש מתוך כרטיס המערכת הנ"ל באמצעות כפתור .
בנוסף לכל אלו, ניתן לחפש לקוח מסויים מתוך מאגר הלקוחות, באמצעות השאילתא שבדף הלקוחות שמאפשרת חיפוש לפי שם.MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

התוכנה לניהול העסק של Mybooks מצטיינת במענה לצרכי העסק הקטן. לתוכנת Mybooks מודולים רבים ביניהם הפקת חשבוניות, סליקת כרטיסי אשראי, שליחת החשבוניות במייל, ניהול הלקוח ועוד. 

תוכנת   Mybooks מובילה את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות Mybooks של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 


השירות נהנה מהאיתנות הפיננסית של קו מנחה, הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע בתחומי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל"ן. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מ-1991 ופועלת מול מעל 10 אלף לקוחות בתחומים שונים. 

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv

Israel 6770005

support@mybooks.co.il

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness