תמיכה

כאן תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות הנוגעות למערכת

הנהלת חשבונות באינטרנט mybooks.

טיוטות

תחת עמוד "מסמכים" ניתן למצוא את לשונית "טיוטות".


בלשונית זו ניתן לראות את כל המסמכים ששמרתם כטיוטה. כל המסמכים מוצגים בטבלה אותה ניתן לסנן לפי סוג מסמך ותאריך. בכדי לצפות במסמך יש ללחוץ על סוג המסמך בשורה המתאימה. ניתן להמשיך לערוך את המסמך ולשמור אותו בשנית כטיוטה וכן גם ניתן להפיק אותו. אם ברצונכם למחוק מסמך מסוים, יש ללחוץ על לחצן בשורה המתאימה למסמך הרלוונטי אותו תרצו למחוק.  

בכדי לוודא שהמסמך שאתם מתכוונים להפיק הוא המסמך הנכון עבורכם, אנו ממליצים לקרוא על סוגי המסמכים שניתן להפיק באמצעות מערכת mybooks - לחצ/י כאן.

MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

התוכנה לניהול העסק של Mybooks מצטיינת במענה לצרכי העסק הקטן. לתוכנת Mybooks מודולים רבים ביניהם הפקת חשבוניות, סליקת כרטיסי אשראי, שליחת החשבוניות במייל, ניהול הלקוח ועוד. 

תוכנת   Mybooks מובילה את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות Mybooks של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 


השירות נהנה מהאיתנות הפיננסית של קו מנחה, הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע בתחומי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל"ן. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מ-1991 ופועלת מול מעל 10 אלף לקוחות בתחומים שונים. 

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv

Israel 6770005

support@mybooks.co.il

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness