MyBooks - חשבונית אונליין

תוכנת Mybooks מאפשרת ללקוחותיה לנהל את העסק ולהפיק את מסמכי הנהלת החשבונות - חשבוניות עסקה, קבלות וחשבוניות דיגיטליות. 

במערכת עובדים אלפי משתמשים מדי יום  והיא מאושרת ע"י מס הכנסה.

המערכת הנה ידידותית למשתמש והעבודה בה קלה ומהנה. 


תכונות עיקריות:


  • הפקת מסמכים חשבונאיים המופקים כ PDF חתום אלקטרונית בתבנית מותאמת ומעוצבת. 

        חשבונית דיגיטלית חתומה, קבלה דיגיטלית, חשבוניות מס קבלה, חשבוניות עסקה,  תעודות משלוח, חשבוניות זיכוי. כל המסמכים מופקים כמסמך 

  • מערכת גבייה:

        במערכת קיים מנגנון מובנה המאפשר מעקב אחר החשבוניות וסטטוס הגבייה שלהן. המנגנון מאפשר להגדיר כללים לגביה כך שניתן להגדיר משלוח מיילים 

        ו SMS ים לתזכורות. המנגנון מאפשר לשלם את החשבונות הפתוחות באמצעות דפי תשלום!!!.

  • קבלת דחויים:  

       תזכורת להפקת החשבונית בתאריך פדיון הצ'ק.  

  • מנוע ריטיינר 
       מנוע ריטיינר המאפשר הפקת חיובים חוזרים ללקוח באשראי. עם הצלחת החיוב באשראי תופק חשבונית מס קבלה דיגיטלית והיא תישלח במייל ללקוח.

  •  שליחת קבלה או חשבונית דיגיטלית במייל:  

      שליחת כל סוגי המסמכים במייל.

  

היתרונות של הפקת חשבוניות און ליין


אם אתם עדיין מנהלים את חשבונות העסק על גבי חשבוניות וקבלות כתובות, כדאי שתשקלו ברצינות לעבור אל חשבוניות און ליין. מדובר במגמה מובהקת שאליה מצטרפים עוד ועוד עסקים, עצמאיים, חברות וארגונים, החל בעוסק פטור ומורשה ועד לחברות בע"מ. בשורות הבאות נבחן מספר יתרונות בולטים של חשבונית אונליין.


אז אילו יתרונות חשבונית און ליין מספקת?


ראשית, חשוב להבין כי חשבונית און ליין איננה מסתכמת בהוצאת חשבונית וקבלות, אלא היא מציעה הרבה מעבר לכך. למעשה מדובר בתוכנה לניהול עסקים המאפשרת להפיק שורה ארוכה של מסמכי הנהלת חשבונות בלי הגבלה. התוכנה שיושבת בענן זמינה מכל מכשיר שיש לו קליטת אינטרנט, בין אם מדובר בסמארטפון, בלפטופ או בטבלט, כך שאפשר להוציא חשבוניות אונליין מכל מקום ובכל זמן. כמו כן, עם התוכנה אפשר לבצע חיובים של לקוחות באמצעות אשראי, לשמור על ניהול ומעקב אודות חיובים של הלקוחות ועוד.


אחד היתרונות הבולטים של חשבונית און ליין היא חיסכון בכסף. ראשית, דרך זו מפחיתה באופן משמעותי את התלות שלכם ברואה החשבון, מה שמאפשר לקחת חבילת שירות יותר קטנה שעולה פחות. שנית, התוכנה מאפשרת שליטה מצוינת ומעקב אחרי החיובים של הלקוחות, מה שמשפר באופן משמעותי את מערך הגבייה בעסק על כל המשתמע מכך. בנוסף, בדרך זו אתם חוסכים הוצאות בלתי מבוטלות ברמה השנתית על דיו, ניירות, פנקסים קבלות וחשבוניות וכן הלאה. ואם לא די בכך, העבודה המאורגנת והמסודרת שהתוכנה מקנה, יוצרת התנהלות יעילה יותר בשוטף ובתזרים המזומנים, מה שנותן בשורה התחתונה חיסכון כספי.


מעבר לכך, קיימים עוד יתרונות מהותיים של חשבונית אונליין. כך לדוגמא, היא שמה סוף לכל הניירת שמסתובבת בארגזים, בקלסרים ובארונות המשרד שצריך להחזיק כמה שנים לאחור. אתם בוודאי מכירים את הבעיות שנוצרות כאשר חשבוניות הולכות לאיבוד, מתקמטות, נשפך עליהן קפה וכדומה, וזאת עוד לפני שהזכרנו את עבודת האיתור הארוכה במקרה הצורך. עם חשבוניות און ליין כל זה פשוט לא קורה, השליפה מהירה מאוד, החשבוניות נשמרות בענן על שרת בטוח ומוגן, ואתם גם חוסכים על הדרך מקום חשוב בארונות, במחסן ובשטח המשרד.התקדם לחשבוניות אונליין

בעידן המודרני, על מנת להפיק חשבוניות כבר אין צורך לבדוק את השעות בהן הדואר פתוח, לרכוש בולים, או ללקק מעטפות. כל שצריך הוא חיבור לאינטרנט ולהירשם לMybooks- שירות חשבוניות אונליין. ההרשמה קלה ומהירה ואינה כוללת הורדת תוכנה (תוכנה בענן). Mybooks נוחה וקלה לתפעול- מהרגע שתתחילו להשתמש בה, תתפלאו כיצד לא השתמשתם בחשבוניות אונליין לפני כן. אז מה יותר פשוט מאשר לגלוש באינטרנט ולסגור את הנושא בלחיצת כפתור? האמת שאין פשוט מכך.


אל תפחדו מהשינוי

אם כן מדוע כה הרבה אנשים ממשיכים לרכוש פנקסי חשבוניות ולשלוח בדואר ישראל? האמת היא שאין סיבה רלוונטית אמיתית- היתרונות כולם ברורים, אלא שלנו, כבני אדם, לא פשוט להיפרד מהרגלים. אז אם אתם מחפשים לקחת צעד אחד קדימה אל העתיד, אם אתם מבקשים לחסוך בזמן וכסף, אם אתם בעד לחסוך שימוש בנייר ועץ ולתרום לסביבה ירוקה יותק- אתם מוזמנים להרשם לMybooks ולהתחיל להפיק של חשבוניות אונליין עוד היום.

למי זה מתאים?

הפקת חשבוניות אונליין מתאימה לכל עסק באשר הוא, ואין זה משנה כלל אם מדובר על עסק קטן או גדול. Mybooks מספקת פתרון אידאלי ומסייעת לבעלי עסקים שונים לשמור על סדר, לעקוב אחר תשלומים ומונע מכם לאבד מסמכים. פתרון זה הינו חיוני עבור בעלי עסק עמוסים אשר מבקשים לייעל הליכים ובעצם עבור כל עסק שמבקש להקל על עצמו.

יתרונות

בעזרת Mybooks ניתן לשלוח בקלות העתק בעת הצורך, לסנן מסמכים רצויים לפי קטגוריות שונות, (למשל לקוחות שטרם שילמו), ללקט את כל שמות הלקוחות ולייצא אותם בלחיצת כפתור לאקסל או במבנה אחיד, לשלוף במהירות חשבונית מסוימת ולהתעדכן בפרטיה. חשבוניות אונליין נמצאות בענן לשירותים מכל מקום ובכל זמן. לבסוף, Mybookd מאפשרת לכם להצטרף ולתמוך במגמה הסביבתית, ולתרום למען איכות הסביבה.


קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved