כל היתרונות - חשבוניות אונליין

עולם העצמאים נתפש כמרגש ומעורר קינאה, אך האמת היא שמתחת לעצמאות המבורכת יש צורך להתמודד לבד עם אינספור סעיפים הנוגעים לבירוקרטיה ולטפל במסמכים שונים, כך שאם ניתן להוריד מהנטל את ההתעסקות עם חשבוניות, הרי שכבר הושגה הקלה חשובה. עצמאי עשוי לשלוח עשרות חשבוניות מידי חודש. חשבוניות שחשוב שיגיעו בזמן ללקוח אם ברצונו לעקוב כפי שצריך אחר הכנסותיו ואף להמשיך ולהתנהל ע"פ חוק.

יש פתרון

כאשר מדובר על מספר חשבוניות בחודש, מדובר על בלגן, על צורך להשקיע בכך זמן ואף יש צורך לזכור לעשות זאת. בנוסף מדובר גם בהוצאות שוליות שוטפות שעם הזמן הופכות להיות פחות שוליות, (הוצאות על מעטפות, בולים ושרותי הדואר). כך שאם מבקשים לקבל עזרה בנושא, מפתיע לגלות שיש פתרונות קיימים שרק מחכים לכך שאנשים ינצלו אותם. על מה מדובר? על חשבוניות אונליין! כיוון שאת החשבוניות ניתן לשלוח במייל, הרבה יותר קל לטפל בזה באופן מהיר, זמין, יעיל ואף חסכוני.  

רושם

שירות חשבוניות אונליין מציע יותר מרק חיסכון כספי, אלא הוא מציע סדר, נוחות, קיצור הליכים, הרתמות לתפישה הירוקה, (הימנעות משימוש מיותר בנייר), ניתן לבחור את עיצוב החשבונית באופן אישי, יש יותר שליטה, ניתן לעקוב באופן נוח יותר אחר החשבוניות, נשארים עותקים זמינים, יש גישה מכול מקום, (ע"י שימוש באייפון), לא צריך להזמין פנקסי חשבוניות אשר מחילים כמויות שכלל אין בהן צורך, הלקוח מקבל את הרושם שמדובר בחברה רצינית שמודעת לקידמה, תמיד ניתן לשלוף הוכחות באופן יעיל ומהיר וכדומה.

זמן

כידוע זמן הוא כסף ועל כן במקום לטרוח לפנות זמן לגשת את סניף הדואר הקרוב, כל שצריך לעשות הוא פשוט לפעול באינטרנט. כך שניתן לטפל בכך אפילו בתור לבנק, או תוך כדי קריאת העיתון. בנוסף כיוון שהכול מקוטלג ומסודר במערכת, ניתן לעקוב אחר החשבוניות השונות ולעמוד את המצב במהירות בשעת הצורך. לסיכום אם עד היום נושא החשבניות דרש התעסקות רבה והיווה כאב ראש, אתם מוזמנים לגלות את האופציה החדשה והפופולארית בעסקים רבים, אתם מוזמנים להצטרף אל שירותי חשבוניות אונליין. 
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved