חשבוניות ירוקות - חשבוניות אונליין

אכפת לכם מההיבט הסביבתי? מבינים את חשיבות השמירה על הסביבה? מודעים לבזבוז שקיים כיום בכול הנוגע למשאבי הטבע? מבקשים לתרום ואינכם יודעים כיצד להתחיל? אם אתם מסוג האנשים הנ"ל ובמקביל אתם גם בעלי עסק שמנפיק מידי חודש מספר חשבוניות, מוטב שתכירו את האופציה של חשבוניות אונליין. ע"י הנפקת חשבונית מעל רשת האינטרנט, אתם זוכים לחסוך בדפים וככול שתקדימו לעבור לשירות זה כך תחסכו יותר, כך תצטרפו אל אלפי בעלי עסקים אחרים שחושבים ופועלים בעד איכות הסביבה.

הפצת הבשורה

אם להיות יותר ספציפיים, מעניין לדעת שכל מסמך אשר מועבר אונליין בעצם חוסך לא פחות מ80 גרם של עץ. וכיוון שלא מדובר רק במסמך אחד ולא בעשרה, הרי שתוך כמה שנים ניתן להציל אחוז יפה מעץ אחד. בנוסף העובדה שאתם שולחים אל הלקוחות שלכם חשבוניות אונליין, תורמת להפיץ את הבשורה ועל כן ייתכן מאוד שבזכות עשייה זו עוד אנשים ייחשפו אל האופציה המבורכת והסביבתית. כך שמרגע המעבר אל חשבוניות אונליין תוכלו לדעת שתרמתם רבות ליקום, גיליתם את נפלאות הקידמה ופעלתם גם לטובתכם.

גווני ביניים

מלבד התרומה לסביבה ולתפישת הקיימות, יש עוד מספר יתרונות חשובים ומהותיים. כך שבאמת מדובר רק בטוב כאשר נוקטים באופציה זו. בין מגוון היתרונות מעניין להתעכב על חיסכון רציני בזמן, (אין צורך לפנות זמן ולגשת לדואר או אל בית הדפוס לטובת הנפקת הפנקס), מדובר על חיסכון בכסף, (אין צורך לרכוש כל פעם מחדש בולים ומעטפות), ועל הגברת הסדר והארגון, (כאשר הכול מנוהל על גבי הרשת, הכול מתועד, שמור, וניתן למצוא בקלות).

סימני שאלה

אם הכול כה וורוד וירוק, מדוע עסקים רבים ממשיכים להתנהל מעל פנקסים וע"י שירות הדואר? ובכן לכך ניתן למצוא רק הסברים הנוגעים להרגלים ולפחד מחידוש. על כן זה המקום לציין שעל מנת לעשות את המהפך הרצוי כל שצריך הוא רק להקדיש מספר דקות על מנת להירשם לתוכנה ולשלוח את החשבונית הראשונה. מרגע שזה נעשה כבר לומדים מהר מאוד שמדובר רק בטוב ואין שום סיבה לחזור אחורה. 
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved