חשבוניות ממוחשבות 


מה היתרון 
של חשבוניות ממוחשבות?

כל עסק תמיד עובד על עיקרון פשוט שהוא הרצון להרוויח. הרצון של כל בעל עסק להגדיל רווחים כולל לעתים פעולות שונות שמטרתן ייעול תהליכים, חיסכון בזמן והכשרה טובה יותר לעובדים. האיזון איננו פשוט, אבל מעקב אחר הפרטים הקטנים יכול לחסוך משאבים, זמן ובעקבותיהם גם כסף. אחת האפשרויות היא להשתמש באמצעים מודרניים, דוגמת תוכנה  להפקת חשבוניות ממוחשבות. החשבוניות הממוחשבות של Mybooks מופקות בעזרת תוכנה ייעודית שפותחה במיוחד עבור צרכי העסק שלכם.

מה אני צריך לבדוק
כשאני רוצים להתחיל לעבוד?

Mybooks תוכנה לחשבוניות ממוחשבות לוקחת בחשבון מספר פרמטרים, מהנסיון שלנו עם בתי עסק: ראשית ממשק התוכנה, נגיש ונוח לתפעול- ייקח לך מספר דקות בלבד ללמוד את מרבית הפונקציות האפשריות, ומיד תוכל להדריך גם את עובדיך כיצד לתפעל אותו. Mybooks משקיעה מאמצים אדירים במקצועיות, זמינות, קלות ופשטות למידע ועוד. המדריך המלא להפקת חשבוניות ממוחשבות, נמצא כולו ברשת ובנוסף לרשותכם אופציות רבות נוספות לפניה (פורום משתמשים, פנייה אישית לנציג, שאלות נפוצות וכד'). לבסוף, חשוב להבין שמדובר בנתוני הלקוחות שלכם ואין שני למערך אבטחה חזק ומוגן מפני חדירה. Mybooks משתמשת בתקנים מהמחמירים שבשוק.

זמינות, מקצועיות 
ומה שביניהן

חשבוניות ממוחשבות מאפשרות
זמינות מירבית לנתונים, המאפשרת לך, בעל העסק, להפיק דו"חות בקלות רבה וכך לעמוד על מגמות, תמורות, פעולות חריגות ועוד. מערכת Mybooks מספקת התראות על לקוחות חייבים ומאפשרת לך מעקב אחר מצב החשבון. יתרון אחר הוא יתרון תדמיתי: חשבוניות ממוחשבות שנושאות לוגו של החברה משדרות מראה מקצועי, ויוקרתי למול לקוחותיך או מתחרים. גם בהיבט האקולוגי שימוש בחשבוניות ממוחשבות מסייע להקטנת כמות הפסולת, צמצום השימוש בנייר והגברת הרווחה של כלל העסקים במשק

חשבוניות ממוחשבות חינם?
Mybooks Get Started

Mybooks תחסוך לכם לא מעט כסף. הגרסה הבסיסית שלנו חינמית לחלוטין (עד 15 מסמכים בחודש). אין יותר צורך בסרבול, בניירת, ובהעסקת כח אדם לניהול החשבונות והרישום. יתרון נוסף קשור בחיסכון בזמן העבודה: עבודה ממוחשבת תמיד חוסכת זמן, בין אם מדובר על הזמן שכרוך בשליחה, ביול וכתיבה ידנית ובין אם מדובר על היכולת לשרשר מסמכים בקלות רבה ובמהירות. Mybooks היא התוכנה להפקת חשבוניות המתקדמת והחסכונית בישראל- מקווים שתבחרו להשתמש בנו וגם, בעזרתנו, תרחיבו את הפעילות של העסק שלכם ותובילו אותו להצלחה!


חשבונית ממוחשבת – על מה ולמה? 
אתם עדיין עובדים עם פנקסי חשבוניות וקבלות ידניים? הגיעו הזמן שתצטרפו אל המאה ה- 21 ואל מאות אלפי עסקים בישראל שכבר מפיקים חשבונית ממוחשבת. מדובר למעשה בתוכנה המאפשרת לכם להפיק חשבוניות ממוחשבות ושלל מסמכי מיסוי באופן פשוט ומאובטח לחלוטין, המוכר על ידי רשויות המס ומספק לכם לא מעט יתרונות.
אז למה חשבוניות ממוחשבות?
הפקת חשבונית ממוחשבת מספקת לכם כל כך הרבה יתרונות, שקשה למנות אותם במאמר אחד. לפניכם כמה יתרונות בולטים:
חיסכון בזמן – הפקה של חשבונית אלקטרונית היא מאוד פשוטה, קלה ומהירה, בוודאי אם אתם משתמשים בתוכנת Mybooks. לא צריך יותר לחפש את הפנקס הידני שלכם שמתגלגל במגירות, לא צריך למצוא מעטפה, לבייל אותה ולשלוח בדואר, ושום דבר לא הולך לאיבוד בדרך. אז חשבונית ממוחשבת לא רק חוסכת לכם זמן אלא גם מונעת טעויות, אובדן של מסמכים וכדומה, וכידוע – זמן שווה כסף.
חיסכון בכסף – אז אם נמשיך את הקו הקודם, חשבוניות ממוחשבות גם חוסכות לכם על קניית כל הפריטים הנלווים, בין אם מדובר בפנקסי חשבוניות וקבלות שקונים מבית דפוס או מחנות, בין אם מדובר במעטפות, בבולים, בעטים וכדומה. כמובן, לכל זה מצטרף החיסכון בשעות העבודה של כוח אדם המטפל בנושא.
ארגון החשבונות שלכם – קודם כל חשבונית אלקטרונית חוסכת לכם אובדן וטעויות כפי שציינו לעיל. אבל מלבד זאת, היא עושה עוד המון דברים שפנקסי חשבוניות ידניים לא מסוגלים: למשל היא מציגה באופן ברור ואוטומאטי מגמות בהכנסות של העסק, שינויים שהתרחשו, פעולות חריגות, התראות על חייבים, מעקב אחרי מצב החשבון ועוד. ברור שלא חייבים להשתמש בכל הכלים האלו אבל הם יכולים לתרום רבות לארגון והבנת המצב הפיננסי של העסק.
תרומה לסביבה – רק חשבו על כמות העצים שצריך לכרות בשביל לספק נייר לכל הפנקסים, הקבלות, החשבוניות, הזמנות העבודה וכדומה – בכל המשק המקומי והעולמי. הפקת חשבונית ממוחשבת שמה קץ לכריתת העצים ואתם יכולים לתת לעצמכם טפיחה על הכתף על תרומה חשובה לסביבה.
תדמית ומיתוג – התרומה לסביבה אינה חשובה רק בהיבט הירוק שלה, אלא גם מבחינת התדמית של העסק וכיום כולם רוצים ובצדק להיות "ירוקים". יתר על כן, חשבונית ממוחשבת מעידה על כך שמדובר בעסק הצועד עם הזמן והיא גם מקלה מאוד על הלקוחות שלכם, כך ששביעות הרצון גדלה וכולם מרוויחים.

למאמרים נוספים בנושא חשבוניות ממוחשבות:
חשבוניות ממוחשבות והמהפכה שנוצרה בעקבותיהן
מה התרומה של חשבוניות ממוחשבות למגזר העסקי?
על חשבוניות ממוחשבות והיתרונות שהן מביאות לעסק שלכם


קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved