מה התרומה של חשבוניות ממוחשבות למגזר העסקי?
רבות נאמר על המחשבים ששינו את חיינו. יש הרואים במחשבים בעיקר את היתרונות שהביאו לחיינו ואת היכולות לעשות דברים בצורה פשוטה בהרבה מאשר בעבר, ולעומתם יש את מי שמזהים דווקא את אובדן הפרטיות, היעדר הקשר האישי והלא מתווך ועוד בעיות אחרות. כך או כך ברור לכל שמהמהפכה הממוחשבת בחיינו אין להתעלם וכי השינויים שעבור על האנושות בעשרים השנים האחרונות עוד עתידים להתגבר ולהתהוות בשנים הבאות. 

המהפכה בעיצומה
אין לדעת עד לאן תגיע אותה מהפכה ממוחשבת, מה שבטוח הוא שהשינויים שהיא חוללה כבר באים לידי ביטוי במגוון תחומים. מעבר לשימוש הפרטי במחשב הביתי, מחשבים נכנסו לעולם העסקים ושינו אותו לבלי הכר. יחסים בין חברות נעשים ומתקיימים כיום בקלות רבה יותר, מנהלים יכולים לשלוט על ניהול העסק גם מרוחק ועוד כהנה וכהנה שינויים. אחד השינויים הבולטים הוא דווקא בתחום של הנהלת חשבונות שבעבר נעשתה כולה באופן ידני, ואילו כיום היא הולכת ונעשית בצורה ממוחשבת. 

בתחום הנהלת החשבונות
כניסתם של המחשבים לתחום הנהלת החשבונות יצרה את המפכה של החשבוניות הממוחשבות שחוסכות לא רק זמן וכסף, אלא גם מפנות מקום וחלל במשרד. יתרון ברור של חשבוניות ממוחשבות לעומת ידניות הוא כמובן החיסכון האדיר בזמן. מילוי חשבוניות גוזל זמן רב, ושליחתן בדואר לוקחת גם היא זמן יקר. פעולה קצרה של מילוי חשבונית, ביול, ושליחה עלולים להצטבר לשעות יקרות שנחסכות כאשר משתמשים בתוכנת חשבוניות ממוחשבות. 

חיסכון
יתרון אחר הוא כמובן חיסכון בעלויות. הקלישאה שזמן משמעו כסף היא מסתבר נכונה, ומאושרת שוב על רקע החיסכון בזמן עבודה יקר שניתן לנצלו למטרות יעילות יותר. בהקשר זה חשבוניות ממוחשבות חוסכות גם את הצורך בהעסקת מנהל חשבונות שיעקוב אחר החשבוניות, לקוחות חייבים, צ'קים דחויים ועוד. התוכנה מבצעת את הרישום באופן מדויק ועקבי, נותנת התראה על לקוחות חייבים ומבצעת את עבודתו של מנהל החשבונות באופן מקצועי ומדויק. 

תדמית ירוקה
יתרון אחר קשור דווקא בתדמית המקצועית של עסק שמעניק חשבונית ממוחשבת שנושאת את לוגו החברה. בהקשר הסביבתי מדובר על פעולה שתומכת במגמה הירוקה ומסייעת להפוך את המשרד לירוק יותר וידידותי לסביבה. קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved