סליקת כרטיסי אשראי

מערכת Mybooks מאפשרת סליקת כרטיסי אשראי
באינטרנט בקלות וביעילות.
2.png

סליקת כרטיסי אשראי

מערכת Mybooks מאפשרת לכם לבצע סליקה בקלות מתוך המערכת בזמן הפקת קבלה, חשבונית מס קבלה, רכישה בחנות או באמצעות תשלום ריטיינר (הוראת קבע). באפשרותכם להשתמש בסליקה באמצעות שירות התשלומים Upay ללא עלות קבועה או באמצעות פלאקארד בעלות שנתית של 540 ש"ח.

סליקה באמצעות Upay

Upay הינה מערכת תשלומים באמצעותה ניתן לגבות תשלומים.  שרות התשלומים של Upay מיועד לחברות בע"מ ולעוסקים מורשים. 
לאחר הרשמתכם למערכת Mybooks תוכלו דרך תפריט הגדרות לפתוח חשבון ב Upay. 
למדריך של הקמת חשבון Upay דרך תוכנת Mybooks הקליקו כאן.
מרגע פתיחת החשבון תוכלו להתחיל לחייב לקוחות בכרטיס אשראי!!!  
תוך שני ימי עסקים מרגע פתיחת החשבון ייצור עמכם קשר נציג מטעם Upay על מנת לחתום על הסכם ולהשלים מסמכים.

לקריאת תנאי השימוש במערכת - https://www.upay.co.il/terms/

יתרונות מערכת Upay:

  • בית העסק מזוכה בעסקאות שחייב תוך יום עסקים אחד (24 שעות). 
  • ניתן לבצע עסקאות "שוטף פלוס" עם תאריך פירעון עתידי. מחזיק הכרטיס יחויב במועד החיוב העוקב למועד העסקה הדחוי ובית העסק יקבל את הכסף תוך יום.
  • ניתן לפצל כל תשלום עד 12 תשלומים.
  • בית העסק מקבל את כל סכום הפעולה בתשלום אחד (גם בעסקת תשלומים).
  • ההצטרפות למערכת אינה כרוכה בתשלום.
  • אין דמי ניהול קבועים.
  • אין עמלות מינימום.
  • עמלה נמוכה ואחידה לכל סוגי הכרטיסים.
מסלולים
  • תשלום חודשי:
        1.6% לכל עסקה + מע”מ.  
        פתיחת חשבון חינם.  
        דמי ניהול חודשיים חינם.  
        הפקדה בנקאית חודשית חינם.  
         
  • תשלום תוך 24 שעות:  
         1.9% לכל עסקה  + מע”מ.  
         תשלום תוך 24 שעות.
         פתיחת חשבון חינם.
         דמי ניהול חודשיים חינם.
         הפקדה בנקאית חודשית חינם.
         זיכוי/ביטול - עמלת סליקה לא מוחזרת.   
         ** במסלול זה ברירת המחדל הוא הקדמת תשלומים.  

סליקה כרטיסי אשראי באמצעות פלקארד

ניתן לפתוח חשבון סליקה ישירות מול פלקארד באתר www.pelecard.com או באמצעותינו בעלות של 540 ש"ח לשנה. על מנת לפתוח חשבון סליקה פלקארד באמצעותינו יש ליצור קשר עם נציג שירות שלנו.
סליקת אשראי נוחה, פשוטה ומשתלמת
מחפשים פתרונות סליקת אשראי לעסק או לאתר אינטרנט? אם כן, הגעתם למקום הנכון. תוכנת Mybooks מבית MyBusinessלא רק מאפשרת לנהל ולהפיק מסמכי הנהלת חשבונות, מאושרת על ידי מס הכנסה, אלא גם מאפשרת לכם ליהנות מעוד מגוון פונקציות אחרות. אחת האפשרויות המתקדמות שמציעה התוכנה היא סליקת כרטיסי אשראי בעת הפקת קבלות או חשבוניות מס קבלת, עם אופציה לזכירת הכרטיס באאופן מאובטח ושימוש חוזר בו.
כמה מילים על Mybooks
כאמור, Mybooks היא תוכנה בענן המספקת את כל הכלים הדרושים לניהול ענייני הנהלת חשבונות, באופן קל ופשוט. בין היתר, התוכנה מאפשרת להפיק מסמכים חשבונאיים כגון קבלות, חשבוניות עסקה, חשבוניות מס קבלה, זיכויים וכדומה. כמו כן, התוכנה מנהלת את הקשרים בין המסמכים השונים, עוקבת אחר חשבוניות פתוחות לצורך ניהול הגבייה, מפיקה קבלות עם צ'קים דחויים בלי להפיק חשבוניות, שולחת מסמכים במייל בקובץ PDF, ועוד. כאמור, התוכנה גם מציעה אפשרות של סליקת אשראי לעסקים.
סליקת אשראי עם Mybooks
סליקת כרטיסי אשראי לעסקים עם Mybooksמבוצעת בקלות ובפשטות מתוך המערכת בזמן שמפיקים חשבוניות מס קבלה, קבלות, בעת ביצוע רכישות בחנות וגם באמצעות הוראת קבע (ריטיינר). קיימת אפשרות של סליקת אשראי גם עם שירות התשלומים Upay בלי עלויות קבועות, וכן אפשרות של סליקת אשראי עם פלקארד הכרוכה בעלות של 540 ₪ לשנה.
למעשה, Upay היא מערכת המאפשרת לגבות תשלומים על ידי עוסקים מורשים וחברות בע"מ, כאשר לאחר ההרשמה למערכת אפשר לפתוח חשבון ולהגדיר בו את ההגדרות הרלוונטיות לעסק. מרגע שהחשבון נפתח כבר ניתן להתחיל לחייב את כרטיסי האשראי של הלקוחות, וכעבר יומיים חותמים על ההסכם מול נציג Upay. מדובר במערכת המעניקה לבית העסק כמה יתרונות חשובים, כגון זיכוי בעסקאות תוך 24 שעות ואפשרות לבצע עסקאות עם פירעון עתידי (שוטף פלוס). בנוסף, התוכנה מאפשרת פיצול של עד 12 תשלומים אך גם בעסקת תשלומים אתם מקבלים את כל הסכום בתשלום אחד. כמובן, יתרון ברור של המערכת הוא שאין דמי ניהול קבועים, העמלה נמוכה ואינה משתנה בין סוגי כרטיסים שונים, וההצטרפות עצמה לא כרוכה בתשלום.
ניתן לבחור במסלול בו העמלה על כל עסקה היא 1.6% + מע"מ ובו כאמור פתיחת החשבון, דמי הניהול החודשיים והפקדות הבנקאיות החודשיות – כולם בחינם. כמו כן, ניתן לבחור במסלול בו התשלום נכנס תוך 24 שעות עם עמלה של 1.9% + מע"מ, כלומר במסלול הזה ברירת המחדל היא הקדמת התשלומים.
חיובים קבועים – ריטיינר
כאמור, בעזרת מערכת Mybooks ניתן להגדיר חיובים מחזוריים ללקוחות, שמשמעם חיוב בסכומים קבועים בכל תקופה מסוימת. בתהליך החיוב מופקת על ידי המערכת חשבונית מס קבלה או קבלה, והיא נשלחת ללקוח באמצעות דואר אלקטרוני. בכל מקרה, בכל סליקת אשראי ישנה אפשרות לשמירה של פרטי הכרטיס, כאשר המערכת שומרת באופן מאובטח קוד חד ערכי. הקוד הזה מאפשר לבצע לאחר מכן חיובים חוזרים על אותו הכרטיס, מבלי שהנתונים של הכרטיס עצמו נשארים במערכת.
סליקה עם פלקארד
כאמור, אפשרות נוספת של סליקת כרטיסי אשראי היא באמצעות פלקארד, כלומר לעבוד עם תוכנת Mybooks לניהול חשבונות העסק ולהשתמש בשירות פלקארד על מנת לבצע את הסליקות. לשם כך יש להירשם ולפתוח חשבון מול לברת פלקארד באתר האינטרנט של החברה, או בעזרת נציגי חברתנו. יש לציין כי שירות זה כרוך בעלות שנתית קבועה של 540 ₪.

הירשם עכשיו וקבל גישה מיידית ובחינם 
לגרסת דמו למשך 30 יום

שמירת פרטי כרטיס אשראי בצורה מאובטחת

בזמן החיוב תוכלו לבחור לשמור את פרטי כרטיס האשראי. המערכת תשמור קוד חד ערכי אצלה שבאמצעותו ניתן לבצע חיובים חוזרים באמצעות אותו כרטיס (המערכת לא שומרת את נתוני הכרטיס עצמו).
3.png
4.png

חיוב אשראי ריטיינר \ 
חיוב מחזורי

מערכת Mybooks מאפשרת לכם להגדיר חיוב מחזורי ללקוח כך שתוכלו לחייב את הלקוח כל תקופה בסכום קבוע. במהלך החיוב המערכת תפיק קבלה או חשבונית מס קבלה ותשלח את אותה ללקוח במייל. 

הקמת מסוף אשראי

על מנת להתחיל לחייב באשראי יש להקים מסוף אשראי אצל אחד מגופי הסליקה \ תשלומים איתם אנו עובדים.  התהליך הוא תהליך קצר ואורך בד"כ 4 - 2 ימי עבודה.
5.png
6.png

סליקת אשראי לעסקים קטנים

סליקת כרטיסי אשראי לעסקים מתבצעת היום בקלות ובמהירות באמצעות Mybooks - תוכנה לסליקת כרטיסי אשראי + הפקת חשבוניות וקבלות. באם אתה עסק קטן המחפש פתרון סליקה לעסקים קטנים או עסק המחפש סליקת כרטיסי אשראי לאתרי אינטרנט – Mybooks הנה הפתרון המוביל.

MyBooks - תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל מקבוצת קו-מנחה.

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv

Israel 6770005

support@mybooks.co.il

mybusiness crm

© כל הזכויות שמורות ל- 2019mybusiness