הנהלת חשבונות באינטרנט.

התחום של הנהלת חשבונות הוא תחום מדורג שהדרישות לגבי מבעלי העסק משתנות בהתאם לגודל העסק, סוג ההתאגדות של העסק, והיקף הפעילות שלו. כך למשל, כאשר מדובר בחברה בע"מ בעל העסק צריך לקיים הנהלת חשבונות כפולה מול מנהל חשבונות מוסמך. הנהלת חשבונות כפולה אומרת שמנהל החשבונות לא רק מרכז את התקבולים והתשלומים כדי לגזור את הרווח, אלא שהוא צריך לוודא שיש התאמה בין ההוצאות וההכנסות ובין התנועות של העסק בחשבון הבנק שלו. במקרים כאלה, עלויות הנהלת חשבונות יכולות להיות גבוהות למדי, וחברות רבות מעדיפות להעסיק מנהל חשבונות משל עצמן, שידאג לכל הנושא של הנהלת החשבונות בתוך החברה. לעומתם, עסקים קטנים כמו עוסק מורשה או עוסק זעיר, אינם מחוייבים לבצע את הנהלת החשבונות אצל מנהל חשבונות מוסמך, והם יכולים לעשות זאת בעצמם, כל עוד הדו"ח השנתי מוגש חתום על ידי רואה חשבון. במקרים אלה, בעלי עסקים קטנים בוודאי ישמחו לשמוע שישנו שירות המאפשר להם לקבל הנהלת חשבונות באינטרנט.

חוסך הרבה כאב ראש

שירות זה של הנהלת חשבונות באינטרנט מוצע לעסקים על ידי חברות המספקות מגוון שירותים לעסקים קטנים. חברות אלה יכולות למשל לנהל את כל התשתית של הפקת החשבוניות והקבלות של העסק על גבי האינטרנט, ללא צורך להדפיס פנקסי חשבוניות. הן גם יכולות להפיק חשבוניות שלהן עצמן על שם העסק, כך שהעסק לא צריך בכלל לפתוח תיק במס הכנסה או מע"מ. מרבית החברות הללו מציעות שירות של הנהלת חשבונות באינטרנט עבור כל מי שמצטרף לשירותים אחרים שלהם. כך למשל, אם תשתמשו בתשתית הפקת החשבוניות של חברה כזאת, היא עשויה להציע לכם הנהלת חשבונות באינטרנט, מאחר וגם כך מרבית הנתונים מוזנים על ידכם למאגרי המידע שלהם, והדרך מנתונים שמורים אלה להפקת דו"ח חודשי של הנהלת חשבונות אינה ארוכה ומתבצעת באופן אוטומטי. בהינתן שעלויות של הנהלת חשבונות יכולות להגיע למאות שקלים בחודש, הרי שעבודה עם חברה כזאת יכולה לחסוך לכם מצד אחד כאב ראש לא קטן, ומצד שני אלפי שקלים בשנה.

תוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט תוכל לחסוך עבודה רבה וזמן, כמו כן התוכנה מביאה להתייעלות הארגון ושירות לקוחות טוב יותר עבור לקוחות החברה. באמצעות תוכנה להנהלת חשבונות ניתן להפיק חשבונית און ליין דיגיטלית בצורה פשוטה ומהירה. כמו כן תוכנה להנהלת חשבונות מאפשרת להפיק קבלות, זיכויים, חשבוניות מס והכל מתבצע און ליין באמצעות תוכנה מתקדמת הכוללת אפשרויות מתקדמות נוספות כגון שליחת מסמכים ללקוח באי מייל, כמו כן ניתן להמיר את קבצי התוכנה לקבצי PDF, לנוחות הלקוחות.
כמו כן כיום תוכנות להנהלת חשבונות הפכו להיות פופולריות במיוחד, מכמה סיבות. הסיבה העיקרית לכך טמונה ביכולת לנהל את חשבונות העסק ואת כל המרכיבים החשובים לעסק כגון הפקת חשבוניות, ניהול וביצוע מעקב אחר לקוחות, גבייה וסליקה, מערכת לניהול פרוייקטים, מערכות דיוור ושיווק ועוד פרמטרים שונים והכל מתבצע תחת קורת גג אחת.
באמצעות תוכנות באינטרנט ניהול העסק הופך להיות קל ופשוט יותר. סיבה נוספת למעבר לתוכנה הוא רמת שירות גבוהה, לאחר המעבר לתוכנות אינטרנטיות, הלקוחות יוכלו לקבל את המידע או המסמכים שהם זקוקים להם כגון חשבוניות, קבלות, וכדומה בצורה פשוטה ומהירה יותר.

מהי הנהלת חשבונות באינטרנט?

כיום אין עסק שיכול לפעול ללא הנהלת חשבונות, כל עסק מחויב על פי חוק ברישום ודיווח של הכנסות, הוצאות ועוד. כיום עם התפתחות הטכנולוגיה, יותר אנשים עוברים לשירותים דיגיטליים וכך גם בעלי עסקים שונים. המעבר לשירותי אינטרנט הפך להיות קל ופשוט מתמיד. תוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט מהווה פתרון מהפכני עבור כל עסק. באמצעות התוכנה ניתן לדווח על נתונים בזמן אמת ובכך לחסוך כסף, זמן ולהפוך את הפעולות הנדרשות ממחלקת הנהלת החשבונות לפשוטות יותר.

היתרונות של תוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט

הנהלת חשבונות ללא ידע מוקדם

אחד היתרונות הבולטים של תוכנה להנהלת חשבונות היא חיסכון בניירת, אין צורך בהדפסת פנקסי חשבוניות ללקוחות, כמו כן התוכנה פשוטה וקלה לתפעול, אין צורך בידע מוקדם בהנהלת חשבונות על מנת לבצע את רישום ודיווח התנועות. בנוסף לכך התוכנה תורמת ללקוחות העסק על ידי כך שבעלי עסקים יוכלו להפיק חשבוניות על שם העסק. התוכנה מספקת פונקציות מתקדמות כגון חישובי מע"מ, הפרדת מיסים, דיווחים שוטפים וכדומה.

חסכון בעלויות

באמצעות תוכנה להנהלת חשבונות, אין צורך בתשלום לרואה חשבון, מה שיכול לחסוך עשרות אלפי שקלים בשנה. כמו כן בעל העסק יוכל לנהל את העסק און ליין על ידי תוכנה אינטרנטית ולחסוך הוצאות על ניירת.

תמיכה

ניתן לקבל תמיכה על ידי פורום תמיכה ייחודי המאפשר שליחת שאלות טכניות לגבי התוכנה, כמו כן מערך התמיכה כולל מדריכים למשתמש, סרטוני הדרכה ועוד.

נתונים בזמן אמת

המידע המתקבל מן התוכנה מאפשר לבעלי עסקים לפעול בהתאם לניתוח התוצאות של הגרפיים או הדוחות הכספיים שניתן להפיק, כמו כן התוכנה מאפשרת ראייה כוללת על העסק, על ידי ביצוע של השוואות של ניתוחי חודשים קודמים, כל התהליכים מתבצעים בצורה אוטומטית מה שמקל מאד מחלקת החשבונות. כמו כן גישה מהירה לנתונים ודוחות מספקים מידע בזמן אמת חשוב וקריטי לניהול העסק, לצורך שיפור והתייעלות של תהליכים וניהול תזרים מזומנים חיובי.

בנוסף לתוכנת הנהלת חשבונות קיימות תוכנות נוספות שיוכלו לסייע בניהול העסק כגון תוכנה לניהול מלאי, המאפשרת סדר וארגון הפריטים, הוספת ברקוד עבור מוצרים, עדכון מחירים ועוד. בנוסף לכך ניתן לרכוש גם תוכנה לניהול ומעקב אחר לקוחות, מערכת CRM, מדובר במערכת המאפשרת ניהול קשרי לקוחות, מעקב אחר תשלומי לקוחות, שמירת פרטים, יצירת קמפיין שיווקי ועוד. בנוסף לכך קיימת גם מערכת לצורך שיוור ויצירת קמפיין שיווקי לעסק, ניהול פרוייקטים וכדומה. מדובר בתוכנות הכרחיות וחשובות לניהול העסק ולהתייעלות של תהליכי עבודה.

מה מיוחד בתוכנה להנהלת חשבונות?

מגוון של אפשרויות

תוכנה להנהלת חשבונות מאפשרת מגוון רחב של אפשרויות, כמו כן היא מתאימה לחברות ולעסקים קטנים. חשוב לדעת שההוצאות הכרוכות ברכישה והתקנת התוכנה במחשבים של העסק הינה הוצאה משתלמת במיוחד, כמו כן היא תורמת למניעת טעויות שעלולות להתרחש בהנהלת חשבונות ידנית בנוסף לכך, מדובר בתוכנה ידידותית למשתמש ומאפשרת יצירה של כמה יוזרים שונים, כך שכל העובדים במחלקת החשבונות יוכלו לתפעל אותה בצורה פשוטה וקלה במיוחד, לכל אחד מן העובדים במחלקה יש גישה לנתונים הכספיים, ניתן לעדכן רמות הרשאה ואפשרויות נוספות. כמו כן התוכנה תורמת לצמיחה ולהישגים כלכליים של העסק על ידי יצירת ארגון וסדר חדש בכל ההיבטים הקשורים לניהול העסק מבחינה פיננסית וכן מעקב אחר הלקוחות.

יצירת דוחות כספיים וגרפיים

בעל העסק יוכל להפיק דוחות כספיים, יצירת גרפים, המוצגים בתוכנה על ידי "דשבורד" , ניתן לסנן על פי בחירה וליצור שאילתות מתקדמות, בנוסף לכך, ניתן לייצא את הדוחות הכספיים לתוכנת אקסל.

גבייה וסליקת אשראי

בנוסף לחשבוניות, זיכויים ללקוחות, חשבוניות מס וכדומה, ניתן באמצעות תוכנה להנהלת חשבונות לבצע גבייה וסליקה של כרטיסי אשראי. המערכת מפיקה את הקבלה באופן אוטומטי, כמו כן המערכת מאפשרת גבייה מאובטחת לפי תקן PCI. מלבד אפשרויות הגבייה תוכנה להנהלת חשבונות מאפשרת גם מעקב אחר לקוחות העסק, ניהול קשרי לקוחות, צפייה בהיסטורית ההתקשרות על הלקוחות, ניהול משימות , ניהול מכירות ועוד.

אולי תתעניין גם ב:

mybooks הינה תוכנה המובילה בישראל לניהול עסק. התוכנה נותנת מענה לכל ההיבטים החשובים בעסק כגון הפקת חשבוניות, סליקת כרטיסי אשראי, שליחת מסמכים ללקוחות במייל, ניהול ומעקב אחר לקוחות ועוד. mybooks מספקת תוכנה אפקטיבית לניהול חכם של העסק שלכם, התוכנה מאפשרת יעילות כלכלית וחיסכון בזמן ומשאבים.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved