חשבונית אונליין - איך זה עובד?

החוק מחייב הן עוסקים פטורים, הן עוסקים מורשים והן חברות בכל התחומים להנפיק חשבוניות וקבלות על כל עסקה שבוצעה: רכישה של מוצר או הזמנה של שירות בתשלום. בעוד שעוסק פטור נדרש להנפיק קבלה, עוסק מורשה וגם חברה נדרשים להנפיק חשבוניות על העסקה. הפקת קבלה וחשבונית נעשתה עד לפני כמה שנים דרך פנקס ייעודי, שבו קבלות או חשבוניות של בית העסק. אלו, כללו את פרטיו של העסק ונמסרו ללקוח לאחר שהשלים את העסקה. כיום, ועם כניסתן של טכנולוגיות שונות לחיינו, ניתן להפיק חשבונית קבלה ומסמכים נוספים באמצעות תוכנה לניהול העסק.

פשוט, קל מאד וגם מהיר
בין אם אלו קבלות ממחושבות, חשבוניות או כל מסמך ממוחשב הדבר, זוהי הזדמנות מצוינת עבור עסקים ליהנות מפתרון יעיל, חסכוני וגם מרשים. העסק, שנעזר בתוכנה, יכול להנפיק את המסמך בתוך שניות ספורות ולשלוח אותו ישירות אל הלקוח באמצעות המייל. הנפקת חשבונית אונליין או הפקת קבלה היא פשוטה, מהירה וקלה מאד ואיננה מצריכה יכולת טכנית כלשהי או אפילו היכרות עם התחום הפיננסי, שבו עוסקים מנהלי החשבונות.

חשבוניות אונליין - להפיק את המסמך ולשלוח ישירות במייל
ניתן לשלוח חשבונית במייל מבלי להדפיסה ולשמור את החשבונית בתיקיות רלוונטיות על גבי המחשב. אין צורך להדפיס ולאגור מסמכים רבים, שתופסים מקום וגם מעלים אבק, והעבודה הופכת ליעילה יותר. חשבונית דיגיטלית, קבלה ומסמכים אחרים נוספים, ניתנים להפקה בעזרתה כמה כלים בסיסיים. הדבר כרוך בתשלום חודשי במסגרת תכנית המותאמת לעסק, תוך התייחסות לאופי פעילותו ולמספר המסמכים שהוא נדרש להפיק בכל חודש.

חשבוניות אונליין - לצמצם את זמן הגבייה
באמצעות שימוש במערכת הנהלת חשבונות אונליין כאשר מייד עם הפקת החשבונית היא נשלחת במייל אנו משפרים את תהליך הגבייה ומצמצים את הזמן הממוצע לתשלום חשבונית. ניתן לבצע זאת במספר  במספר היבטים: 
1. החשבונית מגיעה באופן מיידי ללקוח.
2. אין צורך לשמוע תירוצים של הדואר לא הגיע.
3. ניתן להשתמש בתהליך הגבייה אשר שולח תזכורות לתשלום כולל יכולת לתשלום אונליין בכרטיס אשראי.

לפנות אל המומחים בתחום
את השירות מציעות כיום חברות, המכירות היטב את השוק ואת צרכיהם של בעלי העסקים. חברות אלו מעמידות לרשות לקוחותיהן מערכות חדשניות ומתקדמות המסייעות בניהול העסק וכן שירותי תמיכה, העומדים לרשותם בכל עת. כך, עסק, שבוחר להיעזר בתוכנה שכזו, אם נתקל בבעיה בהפקת החשבונית או הקבלה, יודע כי ישנה כתובת שאפשר לפנות אליה כדי לקבל תשובה.

מחפשים דרך יעילה, חסכונית ונוחה להפקת מסמכים חשובים לעסק שלכם, כמו חשבוניות או קבלות? MyBooks, תוכנה לניהול עסק, היא הפתרון הנכון עבורכם. לצפייה בשירותים השונים שלה ובכלים הרבים שהיא מציעה, לחצו כאן וליצירת קשר ישיר, שלחו מייל ל: [email protected]קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved