הפקת חשבוניות באינטרנט בעידן הדיגיטלי

אם אתם שולחים ומקבלים מכתבים באמצעות הדואר האלקטרוני, אם אתם קוראים חדשות על גבי מסך המחשב, אם אתם מדברים עם החברים שלכם באמצעות רשתות חברתיות באינטרנט, ואם אתם קונים מוצרים ושירותים שונים באמצעות המחשב, אין שום סיבה שעבור העסק שלכם לא תשתמשו בשירות של הפקת חשבוניות באינטרנט. בדיוק כפי שכל הפעולות שאתם עושים באמצעות המחשב יוצאות יותר מדוייקות ומסודרות, ובדיוק כפי שכל הפעולות שאתם מבצעים באמצעות האינטרנט מתבצעות בנוחות רבה יותר, קלות רבה יותר ומהירות רבה יותר, כך אתם יכולים גם לשדרג את כל ההתנהלות של העסק שלכם מהבחינה החשבונאית.

הכל מתבצע באופן אוטומטי ובלחיצת כפתור

באמצעות שירות הפקת חשבוניות באינטרנט אתם למעשה לא צריכים יותר פנקסי חשבוניות ידניים, ואתם יכולים להפיק כל חשבונית שאתם רוצים בכל זמן ומכל מקום בתוך שניות אחדות. את החשבונית שתפיקו, תוכלו להדפיס ולהגיש ללקוח, תוכלו לשמור על המחשב שלכם לגיבוי, ותוכלו לשלוח ללקוח באמצעות הדואר האלקטרוני. כל החישובים, המספור, התארוך והדפסת הפרטים מתבצעים כולם בצורה אוטומטית ומדוייקת, ולעולם אין טעויות. את הלחץ שבין סוף החודש ובין החמש עשרה לחודש הבא כבר לא תחוו, מכיוון שבלחיצת כפתור אחת, תוכלו לשלוח למנהל החשבונות שלכם את כל החשבוניות בעותק דיגיטלי, ובליווי סיכום של כל החשבוניות עם כל הפרטים שלהן. אין צורך לארגן את הניירת, לעטוף אותה ולשלוח בדואר, ואין צורך להזמין שליח.

גם הלקוחות שלכם ישמחו

בנוסף, לקוחות רבים מעדיפים היום לקבל את החשבוניות שלהם באמצעות הדואר האלקטרוני, מכיוון שגם הם, בדיוק כמוכם, רוצים להפחית כמה שיותר את השימוש בניירת, ולהקל על ההתנהלות שלהם סביב ניהול החשבונות האישיים והעסקיים שלהם. אם יש לכם לקוחות עסקיים, גם הם מן הסתם עברו לעידן הדיגיטלי, ומשתמשים בתוכנות הנהלת חשבונות באינטרנט, ולכן הם יעדיפו לקבל עותק דיגיטלי של החשבונית שלכם, על פני עותק מודפס אותו הם יצטרכו לסרוק אל תוך המחשב בלאו הכי. אין ספק ששירות הפקת חשבוניות באינטרנט, הוא שירות שכל עסק צריך, ושכל עסק יכול להשתמש בו כדי לשדרג את הניהול החשבונאי שלו.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved