הפקת חשבוניות באינטרנט זה לא רק עניין של נוחות

אין ספק שאחד היתרונות בשימוש במחשב על פני ביצוע עבודה ידנית, הוא יתרון הנוחות. הרבה יותר נוח להיכנס לפלטפורמה ממוחשבת המציגה לנו על המסך את כל השדות הנדרשים להזנה בחשבונית מס למשל, כשכל שעלינו לעשות הוא לבחור את הלקוח שעבורו מופקת החשבונית, להזין את שם המוצר או השירות, והמחיר מופיע בצורה אוטומטית, חישוב המע"מ מתבצע בצורה אוטומטית, וגם התאריך והסך הכל מתבצעים באופן אוטומטי. למעשה, הפקת חשבוניות באינטרנט מתבצעת בקלות רבה מאוד, במהירות ובנוחות, ואין מה להשוות אותה כלל לחוויית ההפקה הידנית.


יחד עם זאת, שימוש בשירות של הפקת חשבוניות באינטרנט הוא לא עניין של נוחות, קלות ומהירות, אלא גם עניין של דיוק, ושל עמידה בכל דרישות החוק בצורה כמעט אוטומטית. אם למשל אתם עדיין נוהגים להפיק חשבוניות בצורה ידנית, הרי שיכול מאוד להיות שאתם נתקלים במצבים בהם דילגתם על חשבונית בפנקס, או שעשיתם טעויות בהזנת התאריך, בחישוב המע"מ וכדומה. בהפקת כמות גדולה של חשבוניות, כל אלה יכולים להצטבר לסכומים גדולים מאוד, שלאחר מכן תצטרכו לתת עליהם דין וחשבון מול רשויות המס. אז זה נכון שטועים, אבל רשות המיסים זה לא מעניין, ומבחינתה על טעויות משלמים.

כל החישובים מתבצעים בצורה אוטומטית

כאשר אתם משתמשים בשירות של הפקת חשבוניות באינטרנט, לעולם לא תדלגו על חשבונית, לעולם לא תטעו בתאריך, ולעולם לא תטעו בחישובי כמות ומחיר, חישובי מס וכדומה. הפלטפורמה הממוחשבת תוכננה כך שהכל יתבצע בצורה אוטומטית על ידי המחשב, והמחשב לא טועה לעולם, על אף שזה מה שסיפרו לכם אנשים כאלה ואחרים. בכל חודש תוכלו לשלוח לרואה החשבון שלכם דו"ח מסודר בליווי עותק דיגיטלי של כל החשבוניות שלכם, ובכך להבטיח שכל הנתונים המסופקים לרואה חשבון שלכם הם נתונים מדוייקים, ונשלחים תמיד בזמן, מוכנים לעבודה על מערכת המחשוב של רואה החשבון שלכם. הדברים נכונים גם לגבי הדו"ח השנתי, או אז תוכלו להפיק דו"ח שנתי ולשלוח לרואה החשבון שלכם, ועל ידי כך להקפיד שהכל מתנהל כשורה, מבלי לדחות, ומבלי להילחץ.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved