מדוע הפקת חשבוניות באינטרנט כל כך חשובה לעסק שלכם?

כל מי שמפיק חשבוניות מס בצורה ידנית באמצעות פנקסי חשבוניות, מכיר את המקרים בהם מתפספסת לו חשבונית אחת בתוך הפנקס, או אין לו כרגע זמן להשקיע את הזמן הדרוש בהפקת חשבונית ידנית, ולכן הוא דוחה את זה במעט, עד שזה נשכח מראשו והחשבונית אינה מופקת. כל מי שמפיק חשבוניות מס בצורה ידנית מכיר גם את הלחץ של סוף החודש, בו צריך לארגן את כל החשבוניות, את כל הניירת, ולשבת מול ספר התקבולים והתשלומים, לעבור חשבונית חשבונית, להזין הכל בכתב יד אל תוך ספר התקבולים והתשלומים ולערוך אין ספור חישובים של מע"מ ומקדמות. בסופו של דבר, בראייה לאורך שנים, אין ספק שכל ההתנהלות הידנית סביב חשבוניות המס של העסק, יוצרת לא מעט לחץ המתווסף על הלחץ המובנה גם כך בניהול עסק.

כל ההתנהלות מתבצעת במרחב הדיגיטלי

כאשר מחליטים לעשות את המעבר מהפקה ידנית של חשבוניות, אל הפקת חשבוניות באינטרנט, עולם חדש נפתח בפניכם. עולם שבו אתם יכולים בכל רגע ומכל מקום להפיק את החשבונית שאתם צריכים בתוך שניות ספורות, לשלוח את החשבונית אל הלקוח שלכם באמצעות דואר אלקטרוני, לאחסן עותק דיגיטלי של החשבונית על גבי המחשב שלכם, ואף לגבות את העותק במחשב נוסף, או באמצעי אחסון חיצוני, וכמובן להפיק דו"ח חודשי בסוף כל חודש, כשכל החישובים מתבצעים עבורכם באופן אוטומטי וללא טעויות כלל.

קיצור תהליכים והורדת לחץ

כאשר אתם משתמשים בשירות של הפקת חשבוניות באינטרנט, אתם יכולים בסוף החודש לבקש מהתוכנה הפקת דו"ח חודשי. את הדו"ח תקבלו בפורמט דיגיטלי, וגם תוכלו להדפיס אותו אם זה מה שאתם רוצים לעשות. או אז, תוכלו לאסוף את כל העותקים הדיגיטליים של כל החשבוניות שלכם, לחבר אליהם את העותק של הדו"ח הדיגיטלי שיצא מתוכנת הנהלת החשבונות, ולשלוח למנהל החשבונות שלכם את הכל יחד באמצעות הדואר האלקטרוני. אין צורך יותר בשליחים, אין צורך בהדפסה של חשבוניות ומשלוח באמצעות הדואר, ואין צורך להילחץ בשבועיים הקצרים שבין סוף החודש ובין החמישה עשר לחודש, וכל זה יחד מספק לכם סיבה מספיק טובה לעבור לשירות של הפקת חשבוניות באינטרנט.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved