כיצד מתבצעת הפקת חשבוניות באינטרנט?

הפקת חשבוניות באינטרנט הוא שירות חדש יחסית, שיותר ויותר עסקים נחשפים אליו ומבצעים את המעבר המיוחל מפנקסי החשבוניות אל פלטפורמת הפקת חשבוניות דיגיטלית. שירות זה מבוסס על פלטפורמה אליה ניתן להצטרף על ידי פתיחת חשבון אישי לעסק. בחשבון זה תצטרכו להזין את כל פרטי העסק לרבות שם העסק, כתובת העסק, מספר טלפון, מספר פקס, כתובת אתר האינטרנט, כתובת דואר אלקטרוני, תיאור פעילות העסק, מספר עוסק מורשה או מספר חברה ועוד כהנה וכהנה נתונים בסיסיים אודות העסק. לאחר פתיחת החשבון, תיפתח עבורכם סדרה של חשבוניות ממוספרות במספרים סידוריים כנדרש על פי תקנות רשות המיסים.

מזינים נתונים במחשב, והחשבונית מופקת

בכל פעם שתרצו להפיק חשבונית מס, תצטרכו להתחבר לחשבון שלכם על גבי האינטרנט, ולהזין את פרטי העסקה לרבות, תאריך העסקה, תיאור המוצר או השירות הנמכר, כמות, מחיר ליחידה, שם ופרטי הלקוח וכדומה. הפלטפורמה תבצע את כל החישובים הנדרשים כמו הכפלת כמות במחיר, ותפיק עבורכם חשבונית מס. או אז, תוכלו לבחון את החשבונית שהופקה, לאשר או לתקן אותה, ולאחר אישורה תוכלו להדפיס את החשבונית, להוריד אותה אל המחשב שלכם ולשמור אותה בצורה דיגיטלית, וכן לשלוח אותה ישירות ללקוח באמצעות דואר אלקטרוני. כל החשבוניות שתפיקו באמצעות שירות הפקת חשבוניות באינטרנט, תישמרנה במאגר נתונים ייעודי לכם, ואליו תוכלו לגשת בכל עת, ולבצע בקרה ופיקוח על החשבוניות שלכם.

מגוון פונקציות משלימות

כמו כן, שירות זה מאפשר לכם להפיק דו"חות תקופתיים אודות כל החשבוניות שהפקתם במסגרת השירות. תוכלו להפיק דו"ח חודשי המסכם את כל פעילותכם העסקית ולהעביר את הדו"ח לרואה החשבון שלכם. השירות מספק עוד מגוון יכולות כמו למשל, הזנת פרטי כל הלקוחות שלכם אל תוך ספריית לקוחות, כך שכאשר תצטרכו להפיק חשבונית עבור אחד הלקוחות, כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את הלקוח, ומייד כל פרטיו יוזנו באופן אוטומטי אל החשבונית. חלק מהשירותים עשויים להיות מסופקים לכם בחינם לחלוטין, וחלקם ידרשו תשלום מסויים, אם כי בכל מקרה, העלות בשימוש בשירות הפקת חשבוניות באינטרנט תהיה זולה מכל שיטה ידנית אחרת.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved