האם הפקת חשבוניות באינטרנט עולה כסף?

מן הסתם, כאשר אדם או גוף מסויים מספק לנו שירות שמוסיף לנו ערך, השירות הזה אמור לעלות לנו כסף. השירות מעניק לנו תועלות מסויימות, הוא כרוך בעלויות מסויימות, והפער בין שני אלה הוא הערך אותו אנו מקבלים מאותו השירות. לכל הדעות, שירות של הפקת חשבוניות באינטרנט הוא שירות שמוסיף הרבה מאוד ערך לכל בעל עסק. אין יותר צורך בפנקסי חשבוניות מס, אין צורך להפיק חשבוניות באופן ידני ולסכם אותן בכל חודש בצורה ידנית, הכל מתבצע באמצעות המחשב והאינטרנט, בצורה דיגיטלית, נשמר אוטומטית על המחשב שלנו, אפשר לשלוח ללקוח בדואר אלקטרוני, אפשר להדפיס, ואפשר בלחיצת כפתור אחת, להפיק דו"ח חודשי שכולל את כל החישובים שצריך לעשות, בצורה אוטומטית.

ישנם ספקים המספקים את השירות בחינם

אחרי שאמרנו את זה, אפשר להבין ששירות כמו הפקת חשבוניות באינטרנט הוא בהחלט שירות שעולה כסף, אם כי כל מחיר המוצע לשוק, הוא לבטח זול יותר מאשר להמשיך ולהתנהל כפי שהתנהלתם עד היום באמצעות פנקסים ידניים. יחד עם זאת, ישנם ספקי שירות המציעים את השירות בחינם לחלוטין, וללא כל התחייבות. איך זה קורה? ובכן, אותם ספקים מציעים שורה של שירותים במסגרת סל שירותים מורחב. סל שירותים זה כולל שירותים כמו הפקת כל המסמכים והטפסים החשבונאיים הנדרשים, מעבר לחשבוניות מס, ניהול מלאי, ניהול לקוחות וניהול ספקים, הפקת דו"חות במגוון חתכים ולגבי מגוון תקופות וכדומה. עבור שירותים מורחבים אלה, גובה הספק מחיר מלא, ואת השירות הבסיסי של הפקת חשבוניות באינטרנט הוא מספק בחינם לחלוטין.
בכל מקרה, שירות כדאי ויעיל שחוסך גם כסף וגם מאמץ
מאחר ועסקים רבים אינם נדרשים לניתוחי עומק של הפעילות העסקית שלהם, ומרביתם גם אינם זקוקים לאף טופס אחר פרט לחשבונית מס, הרי שהמודל של אספקת השירות בחינם יכול להתאים לבתי עסק רבים, בעיקר עסקים קטנים, או עסקי שירותים המפיקים חשבוניות מס בלבד, ואין להם צורך בניהול מלאי, הפקת תעודות משלוח וכדומה. בכל מקרה, בין שמדובר בשירות חינם ובין שעליכם לשלם עבור השירות, אין ספק שמדובר בשירות שכדאי לכל עסק להצטרף אליו.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved