מתי כדאי לעבור לשירות הפקת חשבוניות באינטרנט?

היום, בעידן האינטרנט, אנחנו מבצעים אין ספור פעולות יום יומיות באמצעות האינטרנט, פעולות שבעבר דרשו מאיתנו המון תשומת לב, המון זמן, ולעיתים גם המון מאמץ וכסף. רכישת מוצרים, חיפוש ואיתור מידע, סרטים ומוסיקה, חדשות, פעילויות חברתיות ועוד שורה ארוכה של פעולות שפשוט עברו מהמימד הפיזי אל המימד הקיברנטי. אין זה פלא, אם כן, שתופעה זו ממשיכה גם בתחומים שעד כה נראו לנו טאבו, תחומים שבדרך כלל נמצאים באחריותו ותחת עינו הפקוחה של הרגולטור, שנוטה לזוז הרבה יותר לאט מאיתנו. אחת הדוגמאות הטובות ביותר לכך היא השירות של הפקת חשבוניות באינטרנט. שירות זה מאפשר לכם למעשה להפיק את כל החשבוניות של העסק שלכם באמצעות האינטרנט, ללא דפים, ללא פנקסים, ללא עטים.

מתי יודעים שהשירות מתאים לכם?
י
חד עם זאת, לא רק הרגולטור נוטה לזוז לאט, אלא גם בעלי עסקים רבים שהתרגלו לצורת עבודה מסויימת, ולעיתים מתקשים להעתיק את מרחב העבודה שלהם אל עולם וירטואלי שאי אפשר להרגיש אותו בידיים. אם יש לכם עסק ואתם מפיקים מספר חשבוניות בכל יום או בכל שבוע, אין ספק ששירות של הפקת חשבוניות באינטרנט הוא שירות שכדאי לכם מאוד לעבור אליו. באמצעות שירות זה, לא תצטרכו יותר להזמין ולהתעסק עם פנקסי חשבוניות, שלושה עותקים לכל חשבונית. לא תצטרכו יותר למלא חשבוניות בכתב יד, ולאחסן בעסק שלכם ערימות של פנקסי חשבוניות בתוך ארון גדול. כל החשבוניות שאתם צריכים, יופקו באמצעות האינטרנט, בצורה דיגיטלית, ללא צורך בנייר ועט. אם תרצו להדפיס את החשבונית, תוכלו להדפיס אותה, ואם תרצו לשלוח אותה ללקוח בדואר אלקטרוני גם את זה תוכלו לעשות. הכל אפשרי.

ומה לגבי בתי עסק קטנים יותר?

שירות הפקת חשבוניות באינטרנט היא אפשרות שכדאי לעבור אליה, ולא משנה אם אתם מפיקים שתי חשבוניות בחודש, או עשרים חשבוניות ביום. בכל מקרה, תוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט, המאושרת על ידי רשות המיסים, לשמור את כל החשבוניות בצורה קלה על המחשב, להדפיס, ולשלוח בדואר אלקטרוני, היא אפשרות שיכולה לסייע ולהקל על תהליכי העבודה בכל עסק. 
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved