הפקת חשבוניות באינטרנט יורדת לפרטים קטנים ביותר

אנו מכירים המון תוכנות שיכולות לשרת אותנו בדרכים שונות. גם קיומם של שירותים מקוונים הם כאלו שעושים עבורנו שירות נהדר שכלל לא היה ניתן להיעזר בו בעבר. אך עדיין זה מפליא לראות כיצד יש שירותים שמציגים ירידה כל כך מרתקת 
לפרטים עד שהם יעילים בצורה יוצרת דופן עבור משתמשים רבים.
בכל הקשור לאפשרות להפיק חשבוניות דרך האינטרנט, הרי שהיום אנו רואים כיצד שירות זה הוא לא חדש כל כך ואין הוא סובל מבאגים או מהפעלה מורכבת מדי. כך הוא מסופק בצורה רצינית למי שלא רוצה לכתוב יותר חשבוניות על פנקס או להפיק אותן דרך המדפסת ולשלוח אותן פיסית דרך שליח או דרך כתובת מסוימת.
מדהים לראות את יכולות המיקוד

מי שכבר מכיר שירות איכותי כל כך של הפקת חשבוניות באינטרנט יכול להרעיף שבחים על שירות שמסופק לו בצורה איכותית על ידי מי שמתמחה בכך. זאת בזכות העובדה שיכולות המיקוד של מערכת הפקה אונליין כזו היא רבה והיא מאפשרת לכל סוג של לקוח להפעיל אותה ולעבוד איתה בהתאם לדברים שהוא צריך.
כל גודל של ארגון יכול ליהנות מהפקה מדויקת של חשבוניות, כל בעל עסק יכול להפיק את החשבוניות מכל מקום שירצה, כל מנהל יכול לשלוח חשבוניות בכל שעה של היממה, וכל משתמש מרגיש כיצד מדובר בהתאמה אישית לצרכים שלו ולדרך שבה הוא מנהל את ענייני העסק. אין ספק שמדובר ביכולות דקדקניות.
הנה מספר דוגמאות מעניינות

כדי שכל אחד יוכל להבין טוב יותר על מה מדובר כשמתכוונים להפקה מדוקדקת של חשבוניות, כדאי להכיר מספר דוגמאות כמו אלה שלהלן. בעת הפקת חשבוניות באינטרנט יכול המשתמש לעדכן את התאריך שעל המסמך, לעדכן פריטים ביחס לחובת או פטור במע"מ, לעדכן הנחות כוללות או לפריטים מסוימים ועוד.
הפקת חשבוניות באינטרנט גם מאפשרת שכפול של מסמכים שאותם הפיק המשתמש בעבר, קישור בין חשבונית עסקה לחשבונית מס קבלה, אפשרויות זיכוי שונות, אפשרויות לעדכון מחירים, ואפילו קטלוג מוצרים מובנה. קשה להאמין שדוגמאות אלה לא ידברו אל מי שמנהל את העסק שלו ברצינות רבה.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved