מי צריך הפקת חשבוניות באינטרנט?

הפקת חשבוניות היא פעולה שכל בעל עסק נדרש לה, ולמעשה כל אדם המכניס כסף ממקור כלשהו, צריך להפיק חשבונית מס על הכנסתו. הפקת החשבונית יכולה להתבצע באמצעות פנקסי חשבוניות אותו יש להזמין מבית דפוס, או באמצעות אמצעי דיגיטלי כלשהו המאושר על ידי רשויות המס. מכולת, סופרמרקט וחנויות קטנות המבצעות כמות גדולה של עסקאות בזמן קצר, משתמשות בקופות רושמות המבצעות עבורן את החישוב של העסקאות, ומפיקות עבורן חשבונית מס במקום. עסקים אחרים עושים שימוש בתוכנות לניהול עסק המציעות מגוון רחב של פונקציות לניהול החשבונאי של העסק, וביניהן גם הפקת חשבוניות.

למסירה ביד או משלוח בדואר אלקטרוני

עבור מרבית העסקים, בעיקר הקטנים, אין שום צורך בקופות רושמות, ואין שום צורך בתוכנות מורכבות לניהול העסק. מצד שני, עסקים אלה לא מעוניינים להמשיך ולהפיק חשבוניות באמצעות פנקסים מגושמים של חשבוניות מס בשלושה עותקים. אלו הם בדיוק העסקים שצריכים שירות של הפקת חשבוניות באינטרנט. עסקים אלה יכולים לפתוח חשבון לעסק באתר המספק את השירות, ובכל פעם שהם צריכים להפיק חשבונית, הם פשוט נכנסים לחשבון שלהם בעסק, מזינים את פרטי העסקה עבורה נדרש להפיק חשבונית, ובתוך שניות אחדות החשבונית מופקת ומוכנה למסירה ללקוח. את החשבונית יכול העסק לשלוח ללקוח באמצעות הדואר האלקטרוני, או להוציא גרסה מודפסת של החשבונית ולמסור אותה באופן ידני ללקוח.

ישנה גם גרסה מורחבת

אם יש לכם עסק הדורש הפקה של חשבוניות בהיקף לא קטן, ובמקביל אינכם זקוקים לשירותים חשבונאיים נוספים כמו הפקת תעודות משלוח, או הפקת דו"חות מורכבים על כל פעילות העסק, הרי ששירות הפקת חשבוניות באינטרנט יכול מאוד להתאים לכם. במידה ואתם זקוקים לשירותים חשבונאיים נוספים כאמור, תוכלו לבחון שימוש בתוכנה לניהול העסק, או לחילופין להזמין שירות של הפקת חשבוניות באינטרנט בגרסה המורחבת. גרסה זו כוללת עוד שורה של פונקציות המאפשרות לכם להפיק תעודות משלוח, ניהול מלאי, ניהול לקוחות וספקים, הפקת דו"חות מורכבים על המכירות והפילוח שלהן וכדומה. כאמור, ניתן לשלב את השירות עם עוד שורה של פונקציות חשבונאיות, והכל תלוי בצרכים של העסק שלכם.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved