חשבוניות באינטרנט- יתרון מול חיסרון

הפקת חשבוניות באינטרנט הגיעה אלינו בשנים האחרונות ללא כל התרעה ושינתה את חיי העסקים רק לטובה. כל מי שנתקל באופציה איכותית של תוכנה אינטואיטיבית ועשירה, מצא שמדובר על דרך הרבה יותר מהירה ואפקטיבית על מנת להפיק חשבוניות, על דרך הרבה יותר פשוטה, ברורה ומהירה שמשאירה רושם חיובי על הלקוח. עם זאת כמו בכול דבר גם כאן ניתן למצוא את החיסרון, או יותר נכון את הסיבות שמונעות מאנשים לאמץ פתרון זה. לפני שגם אתם מצטרפים לקדמה ובוחרים בה על מנת להפיק חשבוניות באינטרנט, מוטב שתעברו על רשימת היתרונות מול רשימת החסרונות.

הקטגוריה הארוכה

נתחיל עם הרשימה היותר ארוכה, עם רשימת היתרונות. ובכן כאשר בוחרים לעבוד עם חשבוניות באינטרנט, ניתן לחסוך בעלויות, (לרוב אופציה זו תהיה זולה משמעותית מרכישה שנתית של פנקס חשבוניות), מייעלת הליכים, (אין צורך יותר לגשת לדואר), מקצרת זמן, מציגה את הנתונים באופן ברור ומסודר, מקצרת את הליכי סיכום הנתונים בסוף החודש, מאפשרת לעבד מידע בלחיצת עכבר, לעזוב את המחשבון בצד וחוסכת בטעויות של חישובי מע"מ. כמו כן מדובר מדובר בהליך זמין שמאפשר מעקב נוח, מאפשר על הדרך לטפל במגוון מסמכים נוספים, (כגון חשבונית לחו"ל, תעודת זיכוי, הצעת מחיר, חשבון עסקה ועוד), ניתן לקבל תמיכה בכל שלב ותשובה לכל שאלה.

הרשימה הקצרה

עם זאת אם נחפש בכוח שיקולים נגד, נמצא שמדובר על פתרון שעשוי להרתיע חלק מהאוכלוסייה המבוגרת, למצוא שמדובר על פתרון שפחות נגיש עבור בעלי מקצוע שאינם מסתובבים בסביבת מחשבים, (למשל רצפים וטייחים). עם זאת מדובר על ציבור קטן, אך יש להבין מדוע אנשים עדיין מעדיפים את הפתרון המיושן- וגם זה בסדר. עם זאת כאשר מדובר על מבוגרים, או על אנשים שחוששים מהמחשב, לכל הפחות יש להכיר להם את האופציה, ומכאן שלתת להם להחליט לבד.

טיפ

לסיכום ניתן לומר שלא חסרים יתרונות, אך עדיין ניתן למצוא אנשים שיעדיפו את האופציה הישנה. עם זאת אם כבר בוחרים באופציה המתקדמת, מוטב כבר להכיר את מגוון האופציות שהתוכנה יודעת להציע ומכאן שתמיד עדיף לבחור בתוכנה לפי ההיצע שלה, לפי סל השירותים שהעסק שלכם צריך.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved