חשבוניות באינטרנט – בעיקר חיסכון

עד לפני זמן מה, לפני שהעידן הטכנולוגי תקף אץ כולנו והביא עמו את ברכתו, בעלי עסקים היו צמודים לפיסות נייר. על נייר הם שלחו העתקים, שלחו חשבוניות הוציאו קבלות וכדומה. ברגע שהאינטרנט פרץ לחיינו יותר ויותר אנשים גילו שבמקום לשלוח דואר ניתן לשלוח מייל ובמקום למלא חשבונית באופן ידני ניתן למלא ולשלוח באופן מקוון. מה היתרון אתם שואלים? ובכן המשיכו לקרוא.

לא מעט

בגדול מדובר על שמירה על סדר, על השארת רושם טוב ועל יעילות ומהירות. עם זאת אחד היתרונות הגדולים טמון בעובדה שמדובר על חיסכון בזמן וכסף. אנשים נוטים לזלזל בהוצאה על עוד פנקס, או בהדפסה על עוד חשבונית, אך אם מסתכלים על התמונה הגדולה ניתן מהר מאוד לראות שמדובר על לא מעט דיו שנשאר במדפסת, על לא מעט מעטפות שנשארת במדף, על לא מעט בולים שאין צורך לרכוש ועל לא מעט דפי מחשב שנשארים ללא שימוש.

מצא את ההבדלים

ברגע שהכול נעשה באופן מקוון, הרי שאין צורך לבזבז דיו או נייר. כך שגם הבלאי של המדפסת והפקס מתמתנים וגם מדובר בהליך הרבה יותר מהיר. כאשר יש צורך למלא את הכול באופן ידני, הרי שיש צורך למצוא את הפנקס ולהתחיל למלא בכתב ידני את כל הפרטים. אם כרגע אינינו נמצאים ליד הפנקס, אנו בקלות עשויים לדחות משימה זו לאחר כך, וכידוע אחר כך הופך להיות שבוע הבא ומכאן שהופך להיות "שכחתי מזה". על כן שימוש באופציה של מילוי חשבוניות באינטרנט, גם מונע שכחה, וגם לוקח הרבה פחות זמן, וזמן שווה כסף. מוזמנים לערוך בדיקה.

רושם חיובי

כאשר הלקוח זוכה לקבל חשבוניות באינטרנט, הוא בקלות עשוי לתת נקודות זכות לאותה חברה, כיוון ששימוש בחשבוניות באינטרנט מראה על סדר, על התנהלות מאורגנת וקידמה- ואלו כאמור ערכים שחשוב שעסק ישדר על מנת לשמר לקוחות ואף על מנת לשמור על לקוחות קיימים. כך שלסיכום ניתן לומר שגם מדובר על חיסכון במשאבים שעולים כסף, גם על חיסכון בזמן, גם על שמירה על סדר וגם על השארת רושם טוב.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved