חשבוניות באינטרנט – הדרך החדשה

בהתחלה נהוג לחשוב שלא תהיה בעיה, שתצליחו לשמור על סדר, שתזכרו לבצע כל רישום בזמן וגם תקפידו להקדיש זמן בסוף החודש עבור סיכומים וחישובים. עם זאת כאשר מתחילים להניע, מהר מאוד מגלים שלא תמיד פני הדברים כאלו פשוטים, ושמירה על סדר היא הרבה יותר מאתגרת ממה שנהוג לחשוב. על כן טוב להכיר שהאופציה של חשבוניות באינטרנט עושה רק טוב, עוזרת לשמור על הכול מסודר ויעיל, מקצרת הליכים, והכי חשוב הן גם שומרת על סדר, וכל מי שקצת בר ניסיון בתחום העסקים, יודע כמה סדר הוא מפתח מהותי וחשוב עבור כל התנהלות רווחית.

דת חדשה

כיום אנשים נמצאים בעידן בו השמירה על הסביבה הפכה להיות הדת החדשה. מחקרים מראים שיותר מ80% דואגים למחזר ברמה כזו או אחרת, כך שניתן לומר שההתחשבות בסביבה היא חלק מהותי מההתנהלות הכללית. עם זאת התחשבות בסביבה אינה מסתפקת רק במיחזור, אלא גם במזעור מראש של משאבים. כך שבמקום להוציא חשבוניות ולשלוח אותן במעטפה ורק לאחר מכן לזרוק אותן בפח מיחזור לנייר, ניתן מראש לבטל את השימוש בנייר ופשוט להשתמש בנפלאות הטכנולוגיה, לשלוח חשבוניות באינטרנט באופן מקוון. כך שאפילו אין צורך להדפיס, אלא רק לשמור אותן כתמונה או לחלופין פשוט לשלוח אותן במייל.

מנהל החשבונות יאמר תודה

בחירה בחשבונית מקוונת אינה רק יעילה, אלא גם אהודה על מנהל החשבונות. באופן שכזה הם זוכים לקבל באופן מהיר ומסודר את סיכום החודש, כאשר אינם צרכים לרדוף אחר הלקוח או לנחש את הכתובת, אלא הם זוכים לקבל את הכול באופן מאורגן ומסודר, נהיר וברור. מכאן שאין זה מפליא שלא פעם מנהל החשבונות הם אלו שמפנים את הלקוח לעבוד עם תוכנות שכאלו. כך שאם סוף החודש בפתח, הרי שאין צורך להילחץ, אלא פשוט ניתן להוציא את הדו"ח הדיגיטלי ולשלוח אותו במייל אל הרואה חשבון באופן פשוט ונוח.

חומרי וגשמי

לסיכום ניתן לומר שבתקופה הנוכחית ניתן ליהנות משני יתרונות במקביל. פעם אחת ניתן לשבח את פלאי הטכנולוגיה ופעם שנייה ניתן לשמור על הסביבה. כך שיש חיבור בין חומרי לגשמי, בין ייעול הליכים ושמירה על הסובב אותנו.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved