עבור אלו שאינם בקיאים - חשבוניות באינטרנט

כולנו מכירים את המונחים חשבונית, קבלות, אך לא באמת כולנו יודעים על מה מדובר, אך אז יום אחד כאשר אנו זוכים להחזיק במעמד של עוסק מורשה, פתאום יש צורך להכיר את מגוון המונחים. רגע לפני שאתם זוכים להתקדם מעוסק זעיר אל עבר עוסק מורשה שצריך להגיש חשבוניות מס, אתם מוזמנים לעיין במונחים השונים.

חשבונית מס

חשבונית מס היא בעצם הדרישה של בעל העסק לקבל את התשלום שמגיע לו. בחשבונית יש לציין את כלל פרטי העסקה לצד הסכום שלה. חשבוניות אלו נועדו על מנת להתחשבן עם שלטונות המס, ואף על מנת להבטיח התנהלות מסודרת, כך שניתן יהיה להתחקות אחר התנהלות העסק. במסמך זה יש לציין השירות או המוצר שסופק, את הסכום שנקבע, את התאריך, כמות הפריטים, את שם הלקוח ואת שם העסק.

פשוט חכם ומסודר

כיוון שמדובר במגוון פריטים שיש למלא באופן מסודר, טוב להכיר שכיום יש תוכנות במיוחד עבור מילוי חשבוניות באינטרנט. כך שניתן להימנע מהחזקת פנקס שמן ולזכור היכן שמתם את העט, ניתן להימנע משמירה על כתב קריא וברור, אלא ניתן למלא את החשבונית באופן מסודר וקריא, באופן מהיר ואמין. כיום יש מגוון תוכניות שמציעות את שירותיהן בתחום, כך שגם אם מדובר על עוסק מורשה שחדש בתחום, במהרה הוא עשוי להבין שאין מדובר בהרבה עבודה, אלא כל עוד בוחרים בתוכנה הנכונה, ניתן להבטיח שהיא תתנהל באופן פשוט, חכם ומסודר.

עזרה בדרך

אחד הלקחים הראשונים של בעלי עסקים זה שיש להתנהל באופן מסודר, יש למלא חשבוניות, לשמור העתקים, למלא נתונים בו ברגע, ולא לדחות התעסקות שכזו, אחרת בקלות לא רק שמדובר על בזבוז של זמן, אלא גם על איבוד כסף, (ולרוב רק כי שכחתם לגבות מהלקוח תשלום). על כן כאשר בוחרים באופציה של חשבוניות באינטרנט, ניתן לשמור על סדר ואף לעקוב ביתר קלות על פערים וחסרים. כך שמלבד שמדובר על פתרון אידאלי עבור חיסכון בזמן וכסף, גם מדובר על פתרון אידאלי למי שאינו מגיע מהתחום והכול חדש לו.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved