צרות של עשירים – בחירת תוכנת חשבוניות באינטרנט

כיום כאשר כולם עוברים אל הפתרונות הטכנולוגים, זה רק מתבקש שגם נוכל להיפטר מעודף הניירת ולייעל מגוון הליכים ע"י שימוש באינטרנט. כך שטוב להכיר שכיום ניתן לשלוח חשבוניות באינטרנט באופן מקוון. כך שניתן להיפטר מכל אותם פנקסים, ובמקום אחד לנהל את הכול, כאשר מראש הכול כבר מובנה באופן מסודר ופשוט. עם זאת השאלה שנשאלת היא באיזו תוכנה לבחור. בעצם מדובר בצרות של עשירים וזאת כיוון שכיום יש אינספור תוכנות שמציעות הפקת חשבוניות באינטרנט ואף הרבה מהן באופן חינמי.
נתחיל מהסוף
אם נתחיל מהסוף נאמר שלאחר שכבר חשבתם שמצאתם את התוכנה הנכונה, תמיד יש עוד בדיקה אחרונה שניתן לעשות, והיא תקופת מבחן. כך שאם בוחרים חברה ועדיין יש ספקות, ניתן להחליט שלוקחים אותה לתקופת ניסיון. כך ניתן לראות איך זה להתנהל עמה בשוטף, ואף בעת סיכום החודש שידוע כיותר מתקיל. מכאן שאם מרוצים נשארים, ואם לא עוברים הלאה. כמו כן אין לעבור יותר מידי, כיון שאם הלקוח רואה שכל פעם הוא מקבל חשבונית מעט שונה, הוא עשוי לתהות לגבי טיב עמידות העסק עמו הוא עושה עסקים.
הסבר גרפי
יש אנשים שלמרות רוח התקופה, עדיין חוששים מכל התהליך המקוון, ומכאן שבעצם מעדיפים לעבוד הרבה יותר קשה ולו רק על מנת להתרחק ממגוון התוכנות המאיימות. על כן כאשר אדם שכזה מחליט לקחת נשימה ארוכה וכן לפסוע בטריטוריה הטכנולוגית, מוטב שהוא יבחר באופציה שמציגה הסבר מדוקדק לגבי התנהלות בכלל השלבים השונים. כמו כן אם מדובר על הסבר שמלווה גם במצגת גרפית, הרי שבכלל מדובר על עזרה מהותי למשתמש החרד.
נחזור להתחלה
לאחר שעברנו על חשיבות ההסבר הגרפי ותקופת הניסיון, גם יש לעבור על השיקולים הבאים: יש לבדוק עלויות, (הרבה פעמים אין צורך בתשלום- לפחות בתקופה הראשונית), יש לבדוק אלו אופציות קיימות ומהי ההתאמה של התוכנה לצרכי העסק הפרטי שלך. כמו כן יש לבדוק אם התוכנה מגובה על ענן, כך שניתן יהיה להיכנס אליה מכל מחשב, (בהנחה וזה אקטואלי עבור העסק שלכם).קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved