הפקת חשבוניות – לא מה שחשבתם

היום בעידן הטכנולוגי הכול יותר קל, וע"י חיפוש קצר באינטרנט ניתן למצוא מגוון של תוכנות תמיכה לכל מיני פעולות. אחת התוכנות שיותר ידידותיות לעצמאים היא תוכנה שמאפשרת הפקת חשבוניות חינם. באופן שכזה פלאי הטכנולוגיה שוב באים להקל את ההתנהלות ובמקרה זה הם גם חוסכים כסף, חוסכים בזמן ומייעלים את ההתנהלות. כך שזה הזמן להכיר שהחיים יכולים הרבה יותר פשוטים אם רק מאפשרים להם.

יתרונות נוספים

פעולת הפקת חשבוניות חינם מאפשרת לכם להימנע מרכישת פנקס חשבוניות כל כמה חודשים, מונעת מכם לשלם על זה כסף, לשמור קבלות בצורה מתויקת בקלסר ולמלא בכתב יד את כל הפרטים. באופן שכזה הכול מתועד, שמור, מסודר וקל משקל, (כי אין צורך לסחוב את פנקס החשבוניות בתיק). יתרון נוסף הוא שגם אם במקרה שכחת לקחת את הפנקס עמך כשבדיוק ברצונך להוציא חשבונית, כל שעליך לעשות הוא פשוט להשיג גישה לגלישה, והינה אתה כבר סוגר את הפינה.

עשייה מינימאלית

כל עצמאי יודע שעליו לעסוק במספר פעולות. מדובר על הפקת חשבוניות מס, הפקת קבלות וכדומה. כך שתוכנה שכזו מקלה על חלק מהחובות ולעיתים ניתן למצוא באותה תוכנה גם אופציה של הפקת קבלות חינם. כך שאם בוחנים מקרוב את הסיטואציה, כל ההתנהלות של הפקת חשבוניות וקבלות נעשית יותר קלה וללא ספק הרבה יותר נוחה. כך שלמה לשלם כסף ולעבוד יותר קשה אם כל שצריך לעשות הוא להירשם לתוכנה או מקסימום להוריד אחת שכזו?

חששות לא מוצדקות

שאנשים שומעים על אופציה של הפקת חשבוניות חינם הם עלולים לחשוש ששמה זה לא קביל מול רשויות המס, או לחלופין שכיוון שהם אינם טיפוסים של מחשב, הם רק יבזבזו זמן על לנסות ולהבין כיצד התוכנה עובדת ובסופו של יום הם יגלו שלא הצליחו להשתלט על מה שצריך לעשות. על כן זה הזמן לומר שהכול בסדר ואין מה לדאוג כיוון שרוב התוכנות עשו עבודה טובה, כך שיום אין בעיה להתמצא וזאת הודות לסינריום משתמש ידידותי ואינטואיטיבי למשתמש, ורשויות המס מכירות באופציה זו.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved