חלופה אידאלית - הנהלת חשבונות באינטרנט 

כיום הכול מתנהל מעל דפי האינטרנט. כיום כולם יודעים שעל מנת לייעל הליכים יש להיות מחוברים לאינטרנט. כך ניתן להשיג מידע, להיות בקשר עם לקוחות, לבדוק חיובים, בבנק, לפרסם ועוד. על כן אם מדובר בעסק שמבקש להתקדם ולהתייעל, הרי שעליו להכיר את האופציה של ניהול חשבונות דרך האינטרנט. כך הוא יכול לבצע כל פעולה עסקית ואף להיות בשליטה, ואין זה כלל משנה אם כרגע הוא יצא לטיול בחיק הטבע והוא רחוק מהמשרד. כמו כן מדובר על מגוון יתרונות נוספים, וזאת כיוון שתוכנות אלו דואגות להשתכלל והן למודות ניסיון מהרבה עסקים.

היום הרבה יותר פשוט

אם עד היום ניהול חשבונות הצריך מאתנו חוש סדר מפותח על מנת לשמור על התמצאות בין מגוון הקלסרים העבים ובין מגוון הרי הניירת, הרי שכיום ע"י התחברות קלילה לאינטרנט, ניתן להפיק קבלות וחשבוניות במהירות ואף באופן מסודר ומנוהל נכון. כך שניתן לעקוב אחר מגוון המהלכים באופן מסודר ומקצועי, להוציא העתקים, לשלוח מידע ללקוח דרך המייל, לחסוך בנייר, להתחשב בסביבה, לשדר ללקוח קדמה, ואף לקבל הכוונה מקצועית מהחברה שפיתחה את התוכנה.

יש פתרון

כל עסק קטן או גדול יודע שעליו להתנהל מול מגוון גופים כגון ביטוח לאומי ומס הכנסה, ואף להגיש להם דוחות חודשיים ושנתיים, (תלוי בסוג העסק). לרוב נהוג לפנות לרואה חשבון לשם כך, אך יחד עם זאת יש מי שגם יבחר לנהל זאת לבד. בגדול שתי האופציות אינן אידאליות כיוון שניהול עצמי דורש לא מעט אחריות והבנה בתחום ואילו פנייה אל רואה חשבון לרוב מסתכמת בלא מעט כספים שיש להוציא כל חודש. על כן האופציה של הנהלת חשבונות באינטרנט מאוד אידאלית, כיוון שמצד אחד היא מפשטת את ההתעסקות ומצד שני העלות הינה סמלית וברוב המקרים זולה באופן משמעותי מפנייה אל רואה חשבון.

נעים להכיר

גביית חשבוניות בלחיצת כפתור, מעקב אחר התנהלות מול לקוחות, ועוד הרבה יותר ניתן לעשות דרך הנהלת חשבונות באינטרנט, אך יחד עם זאת אנשים חוששים לעזור את רואה החשבון. על כן טוב להכיר שכיום יש מגוון של תוכנות וביניהן תוכנות מאוד ידידותיות.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved