הנהלת חשבונות באינטרנט המהיר

המחשבה לבצע פעולות יום יומיות באמצעות האינטרנט היא לא רעיון חדש, וכבר מימיו הראשונים של האינטרנט החלו אנשים לבצע פעולות שונות באמצעותו. הפעולה הראשונה שהייתה 
הנפוצה ביותר, ויכולה להמחיש את התפתחות האינטרנט היא השימוש באי מייל. בימיו הראשונים של האינטרנט, מהירות הגלישה הייתה איטית במיוחד, והדבר היחיד שהיה נוח לעשות באמצעות האינטרנט היה לשלוח דואר אלקטרוני מבוסס טקסט בלבד, או לגלוש באתרים מבוססי טקסט. תמונות, מוסיקה וקטעי וידאו לא באו בחשבון באותה תקופה.

מטקסט לתמונות ווידאו

עם התפתחות הטכנולוגיה והרחבת רוחב הפס הביתי והעסקי, החלו שירותים חדשים להיכנס לאינטרנט. עם יכולת להציג תמונות, פרסומות, תוכן מגוון וצבעוני, סרטוני וידאו מלאים, מוסיקה וכדומה, אפשר היה לפתח יותר ויותר פעילויות פרטיות ומסחריות על גבי פלטפורמת האינטרנט. אחרי שאמרנו את זה, קל יותר להבין מדוע הנהלת חשבונות באינטרנט היא התפתחות מתבקשת בעולם העסקי, שהרי כיום ניתן להפיק חשבוניות דיגיטליות ולשלוח לכל לקוח, וכמובן קל יותר לסרוק את החשבוניות לקובץ תמונה, ולהעביר כמות גדולה של חשבוניות בבת אחת ובמהירות.

תמיכה של רשות המיסים

אם אפשר להעביר סרטוני וידאו ואין סוף תמונות באימיילים חבריים מאחד לשני, ואם אפשר לבצע עסקאות בעשרות, מאות אלפי ומיליוני דולרים באמצעות האינטרנט, אין שום סיבה שיהיה זה בלתי אפשרי לבצע הנהלת חשבונות באמצעות האינטרנט. כאשר רשות המיסים במדינה תומכת במהלכים אלה, ואף מעבירה אף היא מגוון רחב של שירותיה אל האינטרנט, זו היא חותמת סופית לצורך בשירות וליעילות שלו.

אבטחת מידע

בנוסף, התפתחות אבטחת המידע באינטרנט מאפשרת לספקי שירות שונים להציע שירותים המבוססים על חשבונות פרטיים, וזה בדיוק מה שעושים ספקי השירות המספקים את השירות של הנהלת חשבונות באינטרנט. לכל לקוח יש חשבון פרטי דרכו הוא מעלה את החשבוניות החודשיות שלו בפורמט תמונה או בפורמט מקובל אחר, ומעביר אותן אל מנהל החשבונות שלו מבלי לדאוג לבעיות אבטחה או חדירה לפרטיות. כל אלה מתגבשים יחד ומאפשרים להציע לעסקים שונים ומגוונים לבצע את כל ניהול החשבונות שלהם באמצעות האינטרנט, וזה אחד מהשלבים המתבקשים בהתפתחות האינטרנט והטכנולוגיות המשיקות לו.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved