כמה עולה הנהלת חשבונות באינטרנט?

הנהלת חשבונות הוא תהליך שמיועד לאחד את כל המסמכים של העסק על מנת לקבל תמונה מלאה לגבי הכנסות העסק, ההוצאות שלו, הרווחים שלו והיקף המיסים שעליו לשלם במהלך תקופה מוגדרת. תהליך זה דורש רמה מקצועית גבוהה, לבטח כאשר מדובר בעסקים המאוגדים בתצורות מתקדמות ומורכבות יותר כמו חברה בע"מ, שותפויות, איגודים חקלאיים וכדומה. הנהלת חשבונות באינטרנט אינה משנה במאומה את היקף העבודה של מנהלי החשבונות, אך מציעה ללקוח פלטפורמה נוחה יותר להעברת כל המסמכים אל מנהל החשבונות שלו במהירות ובקלות.

יותר לקוחות, מחיר נמוך יותר

כאשר מבינים את זה, מבינים שאין סיבה ממשית להורדת המחירים של הנהלת חשבונות באינטרנט לעומת הנהלת חשבונות רגילה. מנהלי החשבונות צריכים לעשות בדיוק את אותן הפעילויות, להפיק את אותם הדו"חות, ולשאת באותה אחריות בדיוק כמו קודם. יחד עם זאת, הנהלת חשבונות באינטרנט פותחת פתח לכל עסק לניהול חשבונות, להגיע לכמות גדולה הרבה יותר של לקוחות. כך למשל, מנהל חשבונות שהיה מוכר עד כה בעיר מסויימת, ושירת עשרות או מאות לקוחות, יכול באמצעות האינטרנט לפתוח את עסקים בפני אלפי ועשרות אלפי לקוחות, ולשרת את כולם במקביל. כמובן שהגדלת היקף הפעילות, מאפשר לאותו מנהל חשבונות להציע את השירות במחיר נמוך יותר לכל לקוח בנפרד.

נכנסים בגלל הנוחות, נשארים בגלל המחיר

ואכן, אם אתם פונים לחברה המספקת שירות של הנהלת חשבונות באמצעות האינטרנט, אפשר לצפות לכך שמדובר בחברה גדולה עם לקוחות רבים המקבלים את השירות באמצעות האינטרנט, ואם זה לא המצב, זה צפוי להיות המצב במהלך השנים הבאות. בשורה התחתונה, בשלב זה לא ניתן להצביע על הורדת עלות כאחת מהסיבות המרכזיות למעבר לשירות זה באינטרנט, אלא דווקא נוחות, מהירות וקלות כסיבה המרכזית. יחד עם זאת, עם השנים והתפתחות התחום הזה, נוכל לראות חברות יותר ויותר גדולות המספקות את השירות ליותר ויותר לקוחות, ולכן מסוגלות להוריד את רמת המחירים בשוק בצורה משמעותית. בשלב זה, אפשר להצטרף לשירות לצורך נוחות וקלות, סיבות חשובות בפני עצמן, ובהמשך הדרך אפשר בהחלט לצפות לכך שרמת המחירים בשוק תרד בזכות שירות זה.

 קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved