הנהלת חשבונות באינטרנט חוסכת זמן ומאמץ

אם אתם בעלי עסק המקיימים מערכת יחסים מול משרד הנהלת חשבונות מקצועי, אתם בוודאי מכירים את הטרחה החודשית של איסוף כל החשבוניות ושליחתן בדואר או באמצעות שליח אל משרד הנהלת החשבונות שלכם, בתוך פרק זמן קצר שבין סוף החודש, ובין החמישה עשר לחודש הבא. לחילופין, אתם מבצעים את משלוח החשבוניות באמצעות פקס, ומייצרים אין סוף ניירת גם בצד שלכם וגם בצד של מנהל החשבונות שלכם. היום, כשחברות ועסקים רבים מספקים לכם חשבוניות דיגיטליות הנשלחות אליכם בדואר האלקטרוני, ומן הסתם גם אתם עשויים להפיק חשבוניות באמצעים דיגיטליים, עומדת בפניכם האפשרות לבצע הנהלת חשבונות באינטרנט בקלות ובמהירות.

משלוח החשבוניות בתוך דקות בודדות

בכל חודש שבו אתם צריכים לשלם את מקדמות המס שלכם למס הכנסה ומע"מ, תוכלו לאסוף את כל החשבוניות שלכם בצורה דיגיטלית בתוך ספריה במחשב. את החשבוניות המודפסות תוכלו לסרוק בקלות אל תוך המחשב ולאחד אותן עם יתר החשבוניות. או אז, תוכלו להיכנס לחשבון פרטי שיש לכם באתר המספק שירות הנהלת חשבונות באינטרנט ולהעלות את כל החשבוניות שלכם בתוך דקות בודדות. משם יקח את זה משרד הנהלת החשבונות, יבצע את העבודה הנדרשת, יפיק את הדו"חות הנדרשים, ואף יבצע עבורכם את התשלום הנדרש, בהתאם לסיכום שלכם עימו.

מתאים לכל בית עסק בכל צורת התאגדות

האופן בו תוכלו לשלוח את החשבוניות אל האתר המספק לכם את השירות של הנהלת חשבונות באינטרנט יכול להיות מגוון ועל פי בחירתכם, בין שתבחרו בהעלאת החשבוניות לחשבון הפרטי שלכם באתר, ובין שתבחרו לשלוח אותן באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות למנהל החשבונות המטפל בכם. בכל מקרה, התהליך הופך להיות הרבה יותר קל ונוח, ומאפשר לכם לעבור את התקופה שבין סוף החודש ובין החמישה עשר לחודש, בקלות וללא טיפה של לחץ. בעידן בו אנשים מבצעים את מרבית הפעילות היום יומית שלהם באמצעות האינטרנט, זה רק מתבקש שגם בתי עסק, ולא משנה באיזו צורה הם מאוגדים, יוכלו לבצע את הנהלת החשבונות שלהם באמצעות האינטרנט. השירות מתאים לעוסקים מורשים, עוסקים זעירים, חברות בע"מ וכל צורת התאגדות אחרת.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved