מתי כדאי לשקול הנהלת חשבונות באינטרנט?

הנהלת חשבונות הוא הליך שמבצע כל עסק עצמאי בכל צורת התאגדות שהיא. הנהלת החשבונות מיועדת לאפשר לרשות המיסים לעקוב אחר הפעילות העסקית של העסק, ולוודא שהעסק משלם את מיסיו כחוק. בנוסף, הנהלת החשבונות מאפשרת לעסק עצמו לעקוב אחר פעילותו העסקית, לסכם את פעילותו העסקית בצד ההכנסות ובצד ההוצאות גם יחד. כל בעל עסק המבצע את הנהלת החשבונות שלו בעצמו, או מוציא את השירות לידי אנשי מקצוע חיצוניים, מכיר את המעמסה של איסוף כל החשבוניות ושליחתן בזמן בכל חודש בתוך פרק זמן קצר שבין סוף החודש לאמצע החודש שלאחריו.

לחסוך את הלחץ בסוף כל חודש

הנהלת חשבונות באינטרנט מאפשרת לקצר תהליכים בצורה משמעותית, ולבצע את כל ההליך בצורה נוחה הרבה יותר ישירות מכסא המחשב. אם אתם מוצאים את עצמכם פועלים בלחץ בכל פעם שעליכם לשלוח את החשבוניות למנהל החשבונות שלכם, הרי ששירות של הנהלת חשבונות באינטרנט הוא שירות שכדאי לכם לשקול. השירות מאפשר לכם לסרוק את כל החשבוניות שבידיכם אל תוך המחשב, ולשלוח אותן אל מנהל החשבונות בלחיצת כפתור. בצורה זו גם התהליך עצמו הופך לקל ואינטואיטיבי יותר, וגם כל החשבוניות נשמרות אצלכם במחשב בצורה דיגיטלית, מה שמאפשר לכם לנהל מעקב קל ומהיר אחרי הפעילות העסקית שלכם.

לקדם את העסק לעידן הדיגיטלי

ראוי לציין ששירות זה דורש אישור של רשות המיסים, ולא כל פלטפורמה דיגיטלית היא מותרת. כך למשל, לא תוכלו לבצע הנהלת חשבונות באמצעות תוכנת אקסל או וורד, ואם אתם מבצעים את הנהלת החשבונות שלכם בעצמכם, יהיה עליכם לעשות זאת באמצעות ספר תקבולים ותשלומים סטנדרטי. האפשרות של הנהלת חשבונות באינטרנט מאפשרת לכם להיפרד מהניירת, ולהעביר את העסק שלכם, לפחות בצד ניהול החשבונות שלו, אל העידן הדיגיטלי. אתרים המציעים לכם את השירות צריכים להיות מוכרים על ידי רשות המיסים, וניתן להניח שהם אכן מוכרים, אך חשוב בכל זאת לוודא זאת איתם, גם באמצעות איתור אישור של רשות המיסים המופיע באתר עצמו, וגם על ידי בירור טלפוני שתוכלו לעשות אל מול החברה המספקת את השירות.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved