כדאי- הנהלת חשבונות באינטרנט

יש מספר קריטריונים שמונעים מאנשים לצאת לדרך עצמאית. בין הטיעונים היותר משכנעים ניתן למצוא חשש למשכורת הקבועה וחשש מניהול החשבונות באופן עצמאי. בעוד שאת הטענה הראשונה ניתן להבין, הרי שאת הטענה השנייה ניתן להפריך. כיום אין צורך לנהל לבד את החשבנות, כיוון שכיום ניתן לקבל עזרה מכמה כיוונים. ראשית כל תמיד ניתן לשכור את שירותיו של רואה חשבון, ושנית כל ישנה האופציה שאנשים עדיין פחות מכירים והיא לבחור תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט.

על מה מדובר?

כיום ניתן למצוא שפע של תוכנות הנהלת חשבונות באינטרנט, כך שכל שיש לעשות זה לתפעל אותן. מדובר על תוכנות שהאנשים שעומדים מאחורי התכנות שלהן דאגו לפשט את הסעיפים השונים, כך שגם אדם ללא ניסיון יוכל להפיק את המרב, לא יתבלבל, יידע מה עליו לעשות, ואף ייעשה זאת באופן מסודר, פשוט ויעיל- אם לטובת שימור הלקוחות ואם לטובת מעקב אחר תזרים המזומנים.

מה עדיף

אם אתם תוהים מה עדיף עבורכם, כלומר האם לפנות אל רואה חשבון או אל תוכנה חכמה, הרי שעליכם לשאול את עצמכם את השאלות הבאות: כמה גדול העסק שלכם, כמה תזרים מיותר יש לכם בצד וכמה אתם מבקשים להיות מעורבים בכול הליך והליך. רק כך ניתן לדעת מה עדיף. עם זאת יש לדעת שלרוב רואה חשבון יהיה יותר יקר מהירשמות לתוכנת ניהול חשבונות, וגם בתוכנה שכזו ניתן לקבל הדרכה מקצועית. כמו כן יש מקרים בהם חברה תחליט לעבוד עם שתי האופציות במקביל, כיוון שהתוכנה מאפשרת לה יתרונות שהרואה חשבון אינו מאפשר, (ניהול מעקב אחר לקוחות, שליחת החשבונית והקבלה במייל ועוד), אך הרואה חשבון עדיין הכרחי עקב גודל החברה.

התלבטות שנייה

גם אם החלטתם שאתם מעוניינים להתקדם ולעבור אל מערכת אינטרנטית עבור ניהול החשבונות, עדיין יש לעשות מעט שיעורי בית לפני שמחליטים לאיזו חברה לחבור. רק כך ניתן לעשות את הבחירה הנכונה ביותר, אם מבחינת עלות ואם מבחינת התאמה לצרכי החברה. לסיכום הנהלת חשבונות באינטרנט מאוד כדאית, אך יש חברות שיציעו יותר בפחות, יציעו תחכום באופן פשוט.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved