הנהלת חשבונות באינטרנט – הרבה יותר ממה שחשבת

אפשר לנקות מדפים, אפשר לחדול לרכוש קלסרים וחוצצים ולהיפטר מערמות דפים. כיום ע"י ניהול חשבונות באינטרנט ניתן ליהנות מנפלאות הקדמה והטכנולוגיה, ניתן לחבור להתנהלות אחראית ומקצועית, מסודרת ופשוטה. כיום ניתן לשמור את הכול בתוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט, כך שאין צורך לזכור מה שמתם איפה או האם זכרתם למלא חשבונית, לשלוח קבלה או לעדכן את הספק. ע"י בחירה בתוכנת הנהלת חשבונות שמתאימה לכם באופן הטוב ביותר, ניתן לייעל הליכים, לשמור על סדר, לחסוך בפנייה אל רואה חשבון, להישאר מעודכנים, להימנע מצבירת אבק על מדפים מיותרים, והכי חשוב לשלוף בכול רגע נתון מידע לגבי אופן התנהלות העסק שלכם.

סל שירותים

מנהל טוב הוא אחד שבקיא בכול הנעשה, יודע בדיוק מה המצב, מי בחובה, מי שילם ומיהו לקוח פוטנציאלי שיש לשמור עמו על קשר הדוק. כיום תוכנות הנהלת חשבונות באינטרנט מאפשרות לעשות הרבה יותר מרק לשלוח קבלה וחשבונית, אלא הם גם מאפשרות לשלוח במייל או במסרון מידע ללקוחות ולספקים, לתעד כל צעד ועשייה, לקיים רישום מדויק של שמות הלקוחות ושל אנשי קשר, להתנהל באופן מסודר, לשלוף מידע ספציפי תוך ניווט קצר של כמה שניות, לשמור הצעות מחיר, להנפיק חשבוניות מכל סוג, לדווח על שעות עבודה, לעקוב אחר מצב הרכש והמכירות, לעבוד מול לוח שנה מעודכן, להנפיק דו"חות כספיים וכדומה.

לבחור ולחבור

יש לדעת שלא כל פעולה ניתן לעשות בכול חברה של הנהלת חשבונות באינטרנט, ועל כן בתהליך הבחירה יש לבחון היטב את צרכי העסק מול האופציות הקיימות ולסיכום גם לבחון את העלות המדוברת. כמו כן גם יש לבחון את תקופת הניסיון, את אופי התמיכה, את תגובות לקוחות החברה, אם תקופת הזמן בה היא שומרת את החומר מגובה, האם היא מגובה על ענן, מהי איכות אנשי המקצוע שעומדים מאחוריה, מהו הוותק שלה, האם היא יודעת להציע ליווי צמוד, האם ממשק השימוש אכן אינטואיטיבי גם עבור מי שלא מגיע מהתחום וגם עבור מי שחרד ממשקי מחשב וכדומה. האופציות קיימות ואתם מוזמנים רק לבחור, לחבור ולהתקדם.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved