הנהלת חשבונות באינטרנט – קלף מנצח

כל עסק יודע שעליו להיעזר ברואה חשבון, או לפחות להתנהל לבד על מנת להגיש סיכום שנתי, להוציא קבלות, למלא ספרי תגמולים וכדומה. עם זאת הרבה נרתעים מהמשימה, ועל כן פונים ישירות אל שירותיו של רואה חשבון. עם זאת ישנה אופציה לא פחות אידאלית שמאפשרת להתנהל כביכול לבד, אך למעשה מדובר על קבלת תמיכה מקצועית בתחום לכל אורך הדרך. על מה מדובר? ובכן מדובר על הנהלת חשבונות באינטרנט.

להלן היתרונות

הנהלת חשבונות באינטרנט היא למעשה תחליף לפקידה מאוד יעילה, אך בעצם היא אינה קיימת ואין צורך לשלם לה שכר, לכל היותר יש לשלם מחיר נמוך לאותו נותן השירות, לאותה תוכנה. להלן רשימה של משימות אותן ניתן להשלים כאשר בוחרים לעבוד עם תוכנה איכותית: ניתן לרשום באופן מסודר את סך ההוצאות וההכנסות. ניתן לקבל דעה מקצועית על אופי ההתנהלות בתוכנה, להפיק דוחות מע"מ, להפיק דוחות ניכויים ומקדמות עבור מס הכנסה, לשלם דרך האינטרנט אצל אתרי מע"מ ומס הכנסה, להפיק תלושי משכורת, לקבל ייעוץ לגבי פתיחת עסק, לקבל ייעוץ מקצועי וכדומה.

התלבטות נעימה

כאשר מתלבטים עם איזו תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט לעבוד, יש לעבור על הרשימה הנ"ל, ואף לראות אלו סעיפים נוספים ניתן למצוא. לאחר מכן יש לשקול את נושא העלות מול ההיצע ולאחר מכן לאחר שנותרנו להתלבט עם שתיים שלוש אופציות, הרי שמומלץ לחפש אחר תגובות של לקוחות קיימים, או הכי פשוט לנסות לקבל תמיכה מקצועית ומכאן שללמוד על רמת השירות. יש לזכור שבסיטואציות שכאלו רמת השירות מאוד חשובה, במיוחד עבור מי שחדש בתחום ויש לו שאלות רבות.

אופי העזרה

יש תוכנות שהעזרה שלהן מסתכמת בחלונית של שאלות ותשובות קיימות, יש חברות שמציעות שירות און ליין, ויש חברות שגם מאפשרות מענה מקצועי טלפוני. כל אחד צריך לבדוק עם עצמו מה נחוץ לו ומה מספק אותו, ומכאן שיש לצרף שיקול זה אל מערכת השיקולים. בשורה התחתונה ניתן לומר שמדובר על אופציה אידאלית, אך עם זאת ניתן להפיק יותר אם בוחרים בחברה טובה יותר.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved