מי צריך הנהלת חשבונות באינטרנט?

מבחינת החוק ומבחינת רשות המיסים המייצגת ואוכפת אותו, כל אדם המכניס כסף צריך לשלם מיסים מתוך רווחיו. אדם העובד בעבודה שכירה משלם את מיסיו דרך מקום העבודה המנהל עבורו את חשבונותיו מול רשות המיסים, חברה משלמת את מיסיה באופן ישיר על ידי מנהלי חשבונות העובדים אצלה או מספקים לה שירות חיצוני, והדברים נכונים גם לגבי עוסקים מורשים, עוסקים זעירים או כל עוסק אחר המייצר הכנסה כספית ולפיכך צריך לשלם מיסים למדינה. זאת אומרת שבסופו של עניין כל אדם המנהל עסק עצמאי בכל צורת התאגדות שהיא, צריך לבצע הנהלת חשבונות באופן עצמאי ובסיוע של אנשי מקצוע מומחים. אבל מי צריך הנהלת חשבונות באינטרנט?

משלוח כל החשבוניות באמצעות האינטרנט

ובכן, על פניו אפשר לומר שכל אחד מאותם עוסקים עצמאיים צריך שירות כזה, שהרי השירות הוא שירות המוכר על ידי רשות המיסים, הוא ממלא את תפקידו בדיוק כמו הנהלת חשבונות רגילה שאינה מתבססת על האינטרנט, ולכל זה נוספת הנוחות הכל כך אופיינית של האינטרנט. במקום לשלוח את כל החשבוניות בכל חודש אל מנהל החשבונות שלכם באמצעות שליח או דואר, אפשר פשוט לסרוק את החשבוניות המודפסות ולשלוח את הכל בתוך דקות ספורות באמצעות דואר אלקטרוני.

חבילת שירות מקיפה וכוללת

מנהלי החשבונות יבצעו את כל החישובים הנדרשים, יקבעו כמה עליכם לשלם כמקדמות לרשות המיסים בכל חודש תשלום, ויודיעו לכם על כך בדואר אלקטרוני חוזר. לחילופין, תוכלו להשאיר את הפרטים של אמצעי תשלום שיש בידיכם כמו כרטיס אשראי, ומשרד מנהלי החשבונות המספק לכם שירות הנהלת חשבונות באינטרנט, יוכל גם לבצע את התשלום עבורכם, כך שפרט למשלוח החשבוניות למנהל החשבונות שלכם, לא תצטרכו לעשות דבר על מנת לעמוד בתנאי החוקים הרלוונטיים. האינטרנט נכנס לכל פינה בחיינו, ואנו מבצעים באמצעותו מגוון רחב של פעילויות יום יומיות, גם סביב חיינו הפרטיים וגם סביב חיי הקריירה שלנו, ושירות כמו הנהלת חשבונות באינטרנט הוא רק שירות טבעי ולגיטימי, שהיה אפשר לצפות שיצא אל הפועל בשלב כזה או אחר, וכעת הוא אכן נגיש לכולם.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved