הפקת חשבוניות חינם זה העתיד של העסק שלכם

נמאס לכם לשלם כסף בכל כמה חודשים לבית הדפוס שלכם כדי שידפיסו עבורכם פנקסי חשבוניות? אם כך, אתם צודקים לחלוטין, כי אם יש אופציות נהדרות של הפקת חשבוניות חינם אז איזו סיבה יש לכם להמשיך ולהוציא על כך כסף? מדובר על אופציה שיותר ויותר בעלי עסקים ופרילנסרים עושים בה שימוש, ולמעשה אלה הן חשבוניות באינטרנט שאפשר לשלוח ללקוחות דרך האימייל. מלבד היתרון הכלכלי של חיסכון משמעותי, אפשר ליהנות גם מכך שפוגעים הרבה פחות בסביבה, כי הרי אין צורך להדפיס על נייר. מצד שני, יש כמובן אופציה מבחינת הלקוח, וגם מבחינתכם, להדפיס בסופו של דבר את החשבוניות כך שזה בהחלט נוח.


הכינו חשבונית מכל מקום בעולם

עוד הבדל ניכר וחשוב שקיים בין האפשרות של הפקת חשבוניות חינם באינטרנט ובין עבודה עם פנקסי חשבוניות, זו העובדה שאת הפנקסים אתם צריכים לקחת איתכם לכל מקום. נניח שאתם עובדים באינטרנט ושבוע אחד אתם רוצים לעבוד מחו"ל, האופציה של לקחת איתכם את פנקס החשבוניות היא מאוד לא נוחה. לעומת זאת, אם תעברו לעשות שימוש בחשבוניות שמפיקים באינטרנט בחינם, הרי שזה בכלל לא ישנה איפה תהיו כשתרצו להוציא ללקוחות שלכם את החשבוניות. הדבר היחיד שישנה זה שיהיה לכם מחשב עם חיבור לאינטרנט, כי אפילו אין צורך להוריד איזו תוכנה כבדה למחשב האישי שלכם. אין ספק שהחשבוניות האלה הן התקדמות מדהימה לעומת מה שהיה נהוג בעולם העסקים בעבר וכדאי גם לכם לעשות את הניסיון ולעבור להשתמש בהן.


תוכנה שנוח לתפעל

אם מה שהטריד אתכם עד היום הייתה העובדה שיהיה עליכם ללמוד כיצד להפיק חשבוניות בחינם באינטרנט, הרי כדאי שתדעו שכלל לא מדובר על משהו שמורכב מידי ללמוד. תוכנות הנהלת חשבונות באינטרנט הן בדרך כלל מאוד אינטואיטיביות וידידותיות, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לבחור תוכנה אחת כזו שעובדת בחינם ולהתחיל לעשות בה שימוש. הפקה של חשבוניות כאלה בהחלט מוכרת על ידי רשויות המס כך שאתם לא צריכים לחשוש מכך שמדובר על חשבוניות שאינן חוקיות או דברים מהסוג הזה.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved