האם תוכנה להפקת חשבוניות יודעת גם לנהל מלאי?

אנשים רבים המעוניינים ליישם תוכנה להפקת חשבוניות בעסק, תוהים לעצמם האם כדאי להם לבחור בתוכנה שזה כל מה שהיא יודעת לעשות, או שאולי כדאי כבר להתקין תוכנה מורחבת יותר שיודעת בין היתר לנהל מלאי, לנהל ספקים ולקוחות, להפיק תעודות משלוח וטפסים נדרשים אחרים וכדומה. כמובן שהשאלה היא שאלה של צורך, ולא שאלה של כדאיות. כאשר אתם בוחרים את התוכנה החשבונאית שתתקינו על מחשבי העסק, אתם רוצים לבחון מה הם הצרכים שלכם. למרבה הפלא, עסקים רבים אינם נזקקים לפונקציונליות כלשהי מעבר להפקת חשבוניות. עסקים אלה אינם מפיצים מוצרים ולכן אין להם מלאי, ואין להם צורך בהפקת תעודות משלוח, עסקים אחרים עובדים עם מספר מצומצם של לקוחות גדולים ולכן אין להם צורך בניהול לקוחות, ועסקים אחרים כלל לא עובדים עם ספקים קבועים ולכן אין להם צורך לנהל ספקים והזמנות מספקים.

ניהול מלאי באמצעות תוכנת מחשב

אם העסק שלכם הוא עסק המבוסס על מלאי של מוצרים, ואתם מעוניינים בתוכנה שתסייע לכם לנהל את המלאי, תוכלו בהחלט למצוא תוכנה להפקת חשבוניות עם פונקציונליות מורחבת הכוללת גם ניהול מלאי. במסגרת ניהול המלאי, בכל פעם שתבצעו הזמנה מספקים, יתווספו מרכיבי ההזמנה למלאי הרשום בעסק, ובכל פעם שתמכרו יחידת מוצר מסויים, התוכנה תעדכן את המלאי בהתאם. כמו כן, התוכנה תדע לבצע בדיקה קבועה של מצב המלאי, ולהתריע בפניכם כאשר מוצר מסויים מגיע לרמה קריטית במלאי, ועל כן יש להזמינו.

ביצוע ניתוחי מידע שיסייעו בניהול העסק

תוכנות אלה תוכלנה גם לספק לכם מגוון רחב של נתונים שיוכלו לסייע לכם להבין טוב יותר את המספרים של העסק. כך למשל, התוכנה תוכל לספר לכם מה הם המוצרים הנמכרים ביותר בעסק, ומה הם המוצרים שאף אחד אינו מתעניין בהם. בהתאם לכך, תוכלו להפסיק לבצע הזמנות למוצרים שאינם נמכרים, ובמקביל לקדם מוצרים פופולאריים באמצעות הצבתם בחזית החנות, או עריכת מבצע אטרקטיבי ללקוחות. תוכנה להפקת חשבוניות הכוללת גם פונקציות נוספות של ניהול מלאי למשל, יכולה לסייע לכם מאוד בקידום העסק, ולא רק בהיבט החשבונאי שלו.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved