איך לבדוק התאמה של תוכנה להפקת חשבוניות לעסק שלכם?

ובכן, אם תבדקו את שוק התוכנות לניהול חשבונאי של עסק, תוכלו למצוא מגוון רחב של תוכנות, כשכל תוכנה מציאה מגוון רחב של שירותים ופונקציות. תוכנות מסויימות מאפשרות לכם להפיק חשבוניות מס בלבד, בעוד תוכנות אחרות מאפשרות לכם להפיק גם תעודות משלוח וטפסים נדרשים נוספים. תוכנות אחרות יציעו לכם גם את האפשרות של ניהול מלאי, ניהול לקוחות וספקים, יצוא נתונים לאקסל וביצוע מגוון רחב של ניתוחי מידע וכדומה. לא כל עסק צריך את כל הפונקציות, ומן הסתם ככל שהתוכנה כוללת יותר פונקציות, כך עלותה גבוהה יותר, ולכן עליכם לבחון מה היא התוכנה המתאימה לכם ביותר.

הפקת חשבוניות היא פונקציה בסיסית שכל עסק צריך

הפונקציה היחידה שחייבת להיות לכל עסק היא הפקת חשבוניות מס. תוכנה להפקת חשבוניות מס מאפשרת לכם להפיק חשבוניות מס באמצעות המחשב, ללא פנקסים, במהירות ובקלות. כל שעליכם לעשות הוא להזין את פרטי העסקה, פרט הלקוח, והתוכנה תבצע את כל החישובים והתיארוך באופן אוטומטי, ותפיק עבורכם חשבונית מס. את החשבונית תוכלו להדפיס וכן תוכלו לשמור אותה כקובץ דיגיטלי במחשב שלכם, ולשלוח אותה ישירות ללקוח באמצעות דואר אלקטרוני. בסוף כל חודש, תוכלו להפיק דו"ח חודשי אותו תוכלו לשלוח למנהל החשבונות שלכם בצירוף כל הקבצים הדיגיטליים של החשבוניות שהופקו במהלך החודש. המדובר בתוכנה בסיסית מאוד, ויחד עם זאת, תוכנה שכל עסק צריך, ועבור עסקים רבים, התוכנה היחידה שצריך העסק.

עסקים מסויימים עשויים להזדקק לפונקציות נוספות

אם יש לכם עסק המפיץ מוצרים ללקוחות שונים ועושה שימוש בתעודות משלוח, או אם יש לכם מלאי שאתם מנהלים וצריכים לעקוב אחר הזמנות מספקים, מלאי המוצרים בעסק וכדומה, אתם רוצים למצוא תוכנה להפקת חשבוניות שיודעת לספק לכם גם את הפונקציות הנוספות הללו. בכל מקרה, ובכל תוכנה שתבחרו, עליכם לוודא שהתוכנה נושאת אישור שימוש של רשות המיסים. את אישור השימוש תוכלו למצוא באתר האינטרנט של ספק התוכנה, וכמו כן, מומלץ לפנות לאתר האינטרנט של רשות המיסים ולבדוק בעצמכם האם הספק והתוכנה מוזכרים באתר כבעלי רישיון להפצת התוכנה.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved